۰:۱۲:۰۸ - سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دکتر شریعتی درمانگری توانا برای خوزستان/همدلی و همراهی نمایندگان استان و استاندار قابل تقدیر است
طی یک سال گذشته رایزنی های مختلفی برای کسب بودجه از مجاری،کانال های مختلف و وزارتخانه های دولتی با محوریت استاندار محترم و همراهی و پشتیبانی بی شائبه نمایندگان استان انجام شده است.

طی یک سال گذشته رایزنی های مختلفی برای کسب بودجه از مجاری،کانال های مختلف و وزارتخانه های دولتی با محوریت استاندار محترم و همراهی و پشتیبانی بی شائبه نمایندگان استان انجام شده است.
از پیگیری های پیوسته و خستگی ناپذیر استاندار در بحث ریزگردها گرفته تا بودجه های عمرانی و زیست محیطی برای ترمیم و کاهش کمبودها و توسعه زیرساخت های شهری و عمرانی_تا بودجه های عمرانی در بدنه ی آب و فاضلاب شهری که همه با هدف جبران کمبودها و قرارگرفتن استان در مسیر توسعه پایدار استان انجام شده، حاصل این همراهی و همدلی است.
▫با گذشت حدود یک سال از فعالیت دکتر شریعتی و با وجود همه مشکلات ساختاری،موانع سیاسی؛ لابی ها و وجود برخی منتقدین، باز این همت و روحیه ی خستگی ناپذیر استاندار و دوشآدوشی نمایندگان مجلس بود که کارگر افتادو باعث بهبودی گام به گام اوضاع استان خصوصا در زمینه های زیرساختی، درمانی و ارتباطی بود.
در سطحی دیگر و در محدوده جغرافیایی اهواز، با وجود برخی دیدگاه های متفاوت و البته طبیعی، مشارکت و همراهی استاندار و نمایندگان اهواز و پیگیری های مجدانه آنان در حل مشکلات و چالش های موجود، نمایشگر جلوه ای زیبا از همکاری و همگرایی بود که در صورت استمرار می تواند نوید بخش آینده ای بهتر برای شهر و شهروندان باشد.
▫پیگیری های بی وقفه و متعهدانه ی نمایندگان اهواز و رایزنی های دولتی در سطح ملی توسط استاندار محترم توانسته مسائل صعب و لاینحلی از جمله موارد مربوط به حقوق های عقب مانده و تعطیلی فضای معیشتی گروهی از مردم درشرکت کیسون،نورد و گروه ملی را جبران، بازیابی و احیاء کند،و حضور پرتلاش و پشتوانه ی نمایندگان و استاندارِ دولت مردمی را در حمایت از مردم رقم بزند.
▫از دیگر موارد همراهی و همدلی نمایندگان مستعد مردم و استاندار موفق خوزستان در جهت پیگیری حقوق و امتیازات حقه ی تیم های ورزشی فولاد خوزستان و استقلال خوزستان است،که این دلگرمی را به جامعه ورزشی به پیوست حمایت برای پیشرفت فرزندان ورزشکار این استان،داده است.
بنابراین،باید توجه داشت که لازمه پیشرفت و توسعه ی رو به جلوی استان تنها همدلی وهمراهی همه ی نیروهای سیاسی و اجرایی می باشد،استاندار محترم این همت برای خدمت خالصانه و همدلی و همراهی را رقم زد و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی از این همه تلاش ها حمایت کرده و اراده خود را در میدان خدمت رسانی به خوبی به اثبات رساندند،به امید اینکه این فضای همدلی و همکاری و همراهی در تار و پود بدنه اجرایی، سیاسی،اقتصادی،فرهنگی و خدمت رسانی استان همچنان برای آیندگان مستدام و پاس داشته شود.
ان شاءالله

هوشنگ باقری

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب