۱۴:۲۶:۱۲ - یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رییس فدراسیون: ‌همدلی باید وارد بدنه هیات کبدی خوزستان شود
رییس فدراسیون کبدی گفت: یک واقعیت انکارناپذیر در کبدی خوزستان که کسی نمی‌تواند آن را کتمان کند، این است که این استان از نظر نیروی انسانی کم ندارد و وحدت و همدلی برای ما مهم است و این موضوع باید وارد بدنه هیات کبدی خوزستان شود.

محمدرضا مقصودلو در مجمع انتخاب رییس هیات کبدی استان که امروز (یکشنبه) در محل اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان برگزار شد، اظهارکرد: خوزستان از قدیم جزو ستون‌های این رشته بوده است و بهادری، رییس جدید هیات نیز باید در بخش اقتصادی و دیگر بخش‌ها به این رشته کمک کند.

وی بیان کرد: یک واقعیت انکارناپذیر در کبدی خوزستان که کسی نمی‌تواند آن را کتمان کند، این است که خوزستان از نظر نیروی انسانی چیزی کم ندارد و وحدت و همدلی برای ما مهم است و این موضوع باید وارد بدنه هیات کبدی خوزستان شود.

رییس فدراسیون کبدی گفت: اگر ما می‌خواهیم در آسیا و جهان وضعیت بهتری داشته باشیم باید در هر دو بخش آقایان و بانوان، خوزستان را حمایت کنیم و این مهم نیز شدنی است و ما می‌توانیم این افت را جبران کنیم. ما در تیم‌های ملی جوانان و بزرگسالان، ‌بهترین بازیکنان را از خوزستان داشتیم و همه این نفرات کمک کردند که کبدی را در سطح اول آسیا و جهان داشته باشیم.

وی افزود: فدراسیون نیز در زمینه تجهیز این رشته در خوزستان، هر آن‌چه در توان دارد، می‌گذارد و ما همه این‌جا جمع شده‌ایم تا به توسعه و تامین این رشته کمک کنیم، چرا که ما به نوجوانان و جوانان دین داریم. ما آن‌چه در توان داریم در طبق اخلاص گذاشته‌ایم. ما هم در فدراسیون کارمان‌را با حداقل‌ها آغاز کردیم تا اکنون در کبدی به این‌جا رسیدیم.

مقصودلو بیان کرد: طبق آمار در سال ۹۵،‌ فدراسیون کبدی جزو سه فدراسیون برتر تیمی شد. همچنین در مجموع بانوان در رده پنجم و در بخش آقایان در جایگاه هفتم قرار گرفتیم و در نهایت نیز جزو ۱۰ فدراسیون برتر کشور شدیم.

وی خاطرنشان کرد: این ورزش جایگاه خودش را دارد و اگر می‌خواهیم جایگاه‌مان را حفظ کنیم باید به ورزش بسیج، دانشگاهی و دانش‌آموزی بپردازیم. ما حاضر هستیم به صورت رایگان کلاس‌های مربیگری و داوری را برای آموزش و پرورش برگزار کنیم، چرا که پایه و اساس ورزش در مدارس است.

رییس فدراسیون کبدی  با بیان این‌که برای حل و فصل مشکلات به این‌جا آمده‌ایم، گفت: اگر مسوولیتی را قبول می‌کنیم باید کار کنیم. فراز و نشیب در کار ما وجود دراد ولی باید کارمان را ادامه دهیم. ما علاقه‌مند هستیم که خوزستان قطب ورزش کشور شود. نباید ناامید شویم و فردی موفق است که بتواند بهترین استفاده را از مدیریت آقای حیدری و امکانات موجود در خوزستان داشته باشد.

وی در پایان عنوان کرد: سال آینده بازی‌های آسیایی را داریم و ان‌شاءالله تعداد نفرات بیشتری را از خوزستان در تیم‌های ملی داشته باشیم.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب