۱۳:۲۲:۱۹ - چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازیکن تیم امید فوتسال حفاری: تلاش ما صعود به دور نهایی لیگ است
بازیکن تیم امید فوتسال ملی حفاری با بیان این که در دور رفت لیگ برتر کشور شاهد رقابت های نزدیک به هم بودیم، گفت: تلاش ما صعود به دور نهایی لیگ است.


نیما دَهِشور در خصوص عملکرد ملی حفاری در پایان دور رفت لیگ برتر امید کشور، اظهارکرد: سطح مسابقات واقعا بالا بود؛ تیم ها رقابت بسیار نزديكی با یکدیگر داشتند و نمی توانستیم نتیچه دیداری را از قبل پيش بيني کنیم.

وی بیان کرد: ما برخلاف اين كه مدت زمان كمی تمرين كرديم ولی به نظرم عملکرد خوبی در دور رفت داشتیم و در ادامه نیز امیدوارم با همدلي بازیکنان تیم به مرحله نهايی صعود كنيم.

این بازیکن تیم امید فوتسال ملی حفاری گفت: سال گذشته تيم هايی كه تيم بزرگسال آن ها در ليگ برتر بود با اختلاف زياد از بقيه تيم ها، بهتر بودند ولی امسال تقریبا تمام تيم ها هم سطح هستند و تاکنون تمام تیم ها بسیار خوب ظاهر شده اند.

وی عنوان کرد: باتوجه به این که مدت زمان کمی به تمرین پرداختیم و بدنسازی هم نداشتیم، بر اثر فشار بازي ها چند بازیکن تیم مان مصدوم شدند ولی در کل عملکرد قابل قبولی داشتیم.

دهشور با اشاره به نتایج ملی حفاری در این مرحله، گفت: در دور رفت، چهار برد آورديم و دو باخت را متحمل شدیم و در دیدارهایی که شکست خوردیم، اگر با دقت از موقعيت های مان استفاده مي كردیم، راحت برنده بازی می شدیم.

وی خاطرنشان کرد: در گروهی که قرار داریم، رقابت ها بسیار نزديك به هم هستند، به صورتی که ما و دو تيم دیگر دوازده امتيازی هستیم و بر اثر تفاضل گل، رده بندي شده ايم. اميدوارم در دور برگشت مسابقات حداكثر امتيازات را كسب و به دور نهايي راه پیدا كنيم.

بازیکن تیم امید فوتسال ملی حفاری گفت: قطعا در دور برگشت با تمرين بيشتر و اضافه شدن چند بازيكن خوب، برای صعود تلاش خواهيم كرد.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب