امید واقعی به مردم تزریق شود/نشر اکاذیب مانند سم برای بدنه جامعه است
مناطق سیل زده خوزستان روی ریل بازسازی/ ۸۱۱ پرونده کشاورزی برای مساله خسارات در سامانه ثبت شده است/تخلیه آب از مزارع کشاورزی ادامه دارد
محور بستان چذابه بازگشایی شد
فعالیت‌های پژوهشی اولویت برنامه‌های کانون است
پیک امید کتابخانه سیار کانون خوزستان در روستای سید شریف شهرستان باوی
وعده اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان محقق شد/ احداث جاده دسترسی به روستای عطیش
توجه به اقتصاد رسانه و دادن مجوز به افراد متخصص روزنامه نگاری؛درخواست مدیر مسئول صبح کارون از معاونت مطبوعاتی
برآورد هزینه لایروبی نیمی از دریاچه سد دز ۱٫۵ میلیارد دلار است
ضرورت توجه به فرهنگ پیش بینی و پیشگیری در استان/خسارت کشاورزان دشت آزادگان و هویزه در اولویت قرار دارد
خروجی سد کرخه تا ۶۵۰ مترمکعب بر ثانیه کاهش یافته است/ ورودی ۱۱٫۵ میلیارد مترمکعب آب به سد کرخه از ابتدای سال آبی
۱۲:۵۵:۳۹ - دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي خوزستان خبر داد:
معرفي ظرفيت هاي فرهنگي هنري خوزستان در نمايشگاه بين المللي كتاب تهران
با توجه به ظرفيت هايي فرهنگي و هنري خوزستان، از اين استان براي دومين سال متوالي جهت معرفي بخشي از اين ظرفيت ها در نمايشگاه بين المللي كتاب تهران دعوت به عمل آمد.

 

به گزارش افق روز: مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي خوزستان گفت: با توجه به ظرفيت هايي فرهنگي و هنري خوزستان، از اين استان براي دومين سال متوالي جهت معرفي بخشي از اين ظرفيت ها در نمايشگاه بين المللي كتاب تهران دعوت به عمل آمد.
محمد جوروند در حاشيه سي و يكمين نمايشگاه بين المللي كتاب تهران در گفتگو با خبرنگار افق روز اظهار كرد: از بين ۳۲ استان كشور از ۸ استان براي ارائه برنامه هاي فرهنگي و هنري خود در نمايشگاه بين المللي تهران دعوت به عمل آمد كه در اين راستا به دليل ظرفيت هاي بالاي استان ۱۶ ارديبهشت به عنوان روز خوزستان معرفي و برخي صنايع دستي شهرهاي مختلف استان و پوسترهاي معرفي فرهنگ قوميت هاي بزرگ خوزستان اعم از لر، بختياري و عرب عرضه شد.
وي با اشاره به رونمایی کتاب نقد ادبی به نویسندگی عباس حزباوی در این روز، افزود: علاوه بر در اين روز برنامه شعر خواني، اجراي موسيقي به زبان ها و لهجه هاي مختلف استان، برنامه هاي عروسكي و تئاتر خياباني برگزار شد تا بتوانيم بخشي از استان خوزستان را به مخاطبان نمايشگاه بين المللي كتاب معرفي كنيم.
جوروند بيان كرد: امسال براي دومين بار از ۱۲۰ نفر از اقشار مختلف فرهنگي، هنري و مطبوعاتي استان خوزستان شمال نويسندگان، شاعران، هنرمندان رشته هاي موسيقي و هنرهاي تجسمي، هنرمندان حوزه فيلم و عكس و خبرنگاران و به مناسبت روز خوزستان در نمايشگاه بين االملي تهران دعوت شد و شاهد حضور هنرمندان، فرهيختگان و اهالي رسانه در اين نمايشگاه بوديم.
مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي خوزستان اذعان كرد: به دليل محدود بودن اعتبارات امكان دعوت از تمامي هنرمندان ، فرهيختگان و اهالي رسانه استان خوزستان وجود نداشت اما اميدواريم سال آينده بتوانيم از حضور تعداد بيشتري از اين عزيزان بهره مند شويم.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب