۱۰:۴۵:۴۳ - یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در نمایشگاه الکامپ خوزستان مطرح شد؛
حمایت دولت از استارتاپ‌ها منجر به ایجاد اشتغال‌زایی و شرکت‌های فاوا در خوزستان می‌شود
مشاور فن آوری اطلاعات و ارتباطات استاندار خوزستان گفت: این حمایت از طریق پارک علم و فناوری و مراکز رشد بوده است. خروجی انها باعث شده که تیم های جوان، صحابان ایده و کارآفرین، خدمت و کسب و کاریی که می تواند منجر به اشتغال زایی شود را تشکیل دهند.

طیبه اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی افق روز اظهار داشت: برای سومین سال متوالی نمایشگاه الکامپ از سوی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان خوزستان در حال برگزاری است و این نمایشگاه ارائه دهنده توانمندی شرکت‌ها، سازمان‌ها و انجمن‌های خصوصی و دولتی فعال در حوزه فاوا است.

وی گفت: برای نخستین بار در نمایشگاه امسال، سالن دولت الکترونیک به صورت ویژه برپا شده که طی آن، توانمندی سازمان و دستگاه‌های دولتی برای ارائه خدمات الکترونیکی دولتی به مردم در معرض نمایش قرار گرفته است؛ بحث خدمات دولت الکترونیک جزو برنامه‌های مصوب در برنامه پنجم و ششم توسعه بوده است.

مشاور فن آوری اطلاعات و ارتباطات استاندار خوزستان با بیان‌ این‌که دولت موظف به پیگیری برنامه خدمات الکترونیک جهت استفاده مردم به بهترین شکل از خدمات دولتی است، بیان کرد: برنامه خدمات دولت الکترونیک گامی برای شفاف سازی، جلوگیری از فساد اداری و خدمات با سرعت و کیفیت بالاتر ارائه می‌شود.

وی با اشاره به این‌که سال گذشته برای نخستین بار ۲۴ شرکتی نوپا و استارتاپ در نمایشگاه الکامپ حضور داشتند، افزود: امسال برنامه‌هایی برای حمایت از کسب و کارهای نوپا با کمک به شرکت‌ها و جوانان از طریق پارک علم و فناوری و مراکز رشد در سطح خوزستان انجام شده است.

خانم اسماعیلی ادامه داد: خروجی این حمایت‌ها، تشکیل تیم‌های جوان، صاحبآن ایده و کارآفرین با هدف خدمت و ایجاد کسب و کار است. هرکدام از حوزه‌های فعالیتی استارتاپ علاوه بر عرضه خدمات قادر به کسب درآمد در بستر فضای مجازی هتسند.

مشاور فن آوری اطلاعات و ارتباطات استاندار خوزستان گفت: استارتاپ‌ها با حمایت، در آینده به بلوغ کاریی خواهند رسید که قادر می شوند به شرکت بالغ و بخش خصوصی تبدیل شوند.

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب