۱۳:۴۰:۴۲ - چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون استاندار خوزستان
مردم باید در جریان دستاوردهای دولت و پروژه‌ها قرار گیرند + تصویر
معاون منابع انسانی استاندار خوزستان با اشاره به برپایی نمایشگاه عکس خدمات دولت در استانداری خوزستان، گفت: مردم باید در جریان دستاوردهای دولت و پروژه‌های انجام شده از طری قرار گیرند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی افق روز، جمال عالمی نیسی امروز صبح در حاشیه بازدید از نمایشگاه عکس خدمات دولت در استانداری خوزستان با اشاره به این‌که نمایش دستاوردهای دولت و تلاش‌های مسئولان به مردم از هر ابزار جهت اطلا‌ع‌رسانی کار پسندیده‌ی است، اظهار داشت: در این راستا علاوه بر آگاهی مردم از آخرین فعالیت‌های؛ از این طریق در جریان پیگیری مشکلات توسط خدمتگزاران آنها خواهند شد.

وی به شایعه‌پراکنی برخی درخصوص عدم آگاهی مسئولان از مشکلات عمومی یا بیگانگی و بی تفاوت نسبت به این مسائل اشاره و عنوان کرد: با انتشار اقدامات صورت گرفته، نمایشگاه و ارتباط مستقیم با مردم و استفاده از فضای مجازی می‌توان با این مساله برخورد کرد.

معاون منابع انسانی استاندار خوزستان گفت: فضای درونی استانداری باتوجه به اینکه محل تردد مردم است مردم زحمات و دستاوردهای دولت را خواهند دید اما باید توجه داشت که نمایشگاه به خوبی سازماندهی شود و در آن پروژه‌های استان در معرض نمایش قرار گیرد.

عالمی نیسی ادامه داد: در چگونگی نمایش دستاوردهای دولت و پروژه های انجام شده نیازمند توانمندی صاحبان هنر است که با جانمایی خوب و استفاده از فضاها بتوانند این پیام را منتقل کنند.

بهرهگیری از برنامههای مستند و روشهای نوین در انتقال اقدامات

همچنین خسرو پیرهادی با تشکر از حوزه‌های مختلف و معاونت‌های حوزه استانداری در زمینه برپایی نمایشگاه عکس خدمات دولت در استانداری خوزستان، اظهار داشت: در این نمایشگاه سعی شده که با ابزار تصویر در حد توان، فعالیت و اقدامات مدیران و کارشناسان تلاشگر را در حوزه‌های مختلف را به تصویر بکشند.

وی با اعلام رضایت‌بخشی از برپایی این نمایشگاه، گفت: با این کار کسانی که به استانداری مراجعه می کنند، قادر خواهند بود که در یک نگاه در جریان فعالیت‌ها قرار گیرند اما امیدواریم که در آینده به اشکال مختلف در قالب برنامه‌های مستند، تلاش‌های دولت به اشکال متنوع و با استفاده از روش‌های نوین ارائه داد.

مدیر اداره کل حراست استانداری خوزستان اظهار داشت: ممکن است که به دلیل عدم اطلاع رسانی، زحمات دولت در این حوزه‌ها، سوء تفاهم هایی برای مردم ایجاد شود و مردم نسبت به اقدامات آگاه نشوند بنابراین لازم است که حتما برنامه‌ریزی مناسبی انجام شود.

ضرورت اطلاعرسانی اقدامات دولت توسط مدیران دستگاههای اجرایی در خوزستان

علی عماد در این برنامه با اشاره به این‌که به دلیل اهمیت بالای استان خوزستان برای دولت کارهای اساسی و بزرگی در طول چهار سال گذشته شکل گرفته است، بیان کرد: اصل کار انجام شده و اطلاع‌رسانی آن دو موضوع جداگانه است؛ نمایشگاه یکی از محل‌هایی است که از طریق آن می‌توان فعالیت‌های دولت را به خوبی و روشن به مردم و مراجعه کنندگان منتقل کرد.

وی ادامه داد: این نمایشگاه ابزار اطلاع رسانی خوبی می تواند در راستای فعالیت های انجام شده در استان خوزستان باشد و از طرفی برای دستگاه‌های اجرایی اطلاع‌رسانی از این طریق با هزینه پایین جا روشن نشده است.

مدیرکل حوزه استانداری خوزستان با تحسین برپایی نمایشگاه عکس خدمات دولت در استانداری استان توسط روابط عمومی استانداری، افزود: امید است که این اقدام تداوم پیدا کند و مدیران دستگاه‌های اجرایی به این باور برسند که فعالیت های انجام شده را به نحو مطلوب ارائه دهند.

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب