۲۳:۰۴:۲۸ - شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون قرارگاه پرتویی سازمان پدافند غیرعامل کشور:
لزوم رشد پدافند غيرعامل هم گام با تکنولوژی روز دنیا
معاون قرارگاه پرتویی سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: پدافند غیر عامل در کشور باید هم زمان با رشد تکنولوژی افزایش یابد. مسعود عبدالله زاده ظهر امروز شنبه در شورای پدافند استان خوزستان عنوان کرد: این استان در حوزه پدافند به عنوان استان برتر کشور شناخته شده است، خوزستان موقعیت بسیار مهم و استراتژیکی از لحاظ […]

معاون قرارگاه پرتویی سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت:

پدافند غیر عامل در کشور باید هم زمان با رشد تکنولوژی افزایش یابد.

مسعود عبدالله زاده ظهر امروز شنبه در شورای پدافند استان خوزستان عنوان کرد: این استان در حوزه پدافند به عنوان استان برتر کشور شناخته شده است، خوزستان موقعیت بسیار مهم و استراتژیکی از لحاظ اقتصادی و جغرافیایی دارد در همین راستا بسیاری از زیر ساخت های پدافندی باید در این استان حداث شوند، در این زمینه نیازمند توجه مقامات کشوری هستیم.
وی با بیان اینکه روند احیای زیر ساخت های پدافندی استان باید تسریع یابد گفت: در این زمان تهدیدات مشترکی در حوزه های اقتصادی و سایبری در کل کشور وجود دارد و دشمنان به صورت تک تک و هیبریدی به دنبال آسیب رسانی به کشور هستند.
معاون قرارگاه پرتویی سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به ظرفیت اقوام در استان گفت: حساسیت های موجود در این زمینه باید مورد توجه قرار بگیرد. نباید اجازه دهیم از برخی کاستی های موجود در این زمینه سو استفاده کرد.
معاون پدافند غیر عامل کشور اظهار کرد: سطح پدافند غیر عامل در کشور باید هم زمان با رشد تکنولوژی افزایش یابد؛ ایمنی سطح اولیه هر نوع تاسیساتی است؛ این حوزه نیاز به توجه دارد اما باید در سایر سطوح نیز همچون بحث های امنیتی توجه های بیشتری صورت بگیرد. ایمنی و امنیت قبل از حوزه دفاع قرار گرفته و به صورت کلی هر سه این موارد باید در دستور کار مدیران استانی به طبع کشوری قرار بگیرد.
وی گفت: بدترین نوع دفاع از یک پروژه عمرانی این است که پس از ساخت به فکر پیگیری شاخص های پدافندی آن باشیم. باید در همه پروژه های جدید رعایت مسائل پدافندی در الویت قرار بگیرد.
عبدالله زاده اظهار کرد: مصون سازی در خصوص پدافند غیر عامل در ابتدای شروع به کار هر پروژه ای مورد توجه قرار بگیرد. باید در این خصوص فرهنگ سازی در سطح جامعه انجام بگیرد.
معاون پدافند غیر عامل کشور تصریح کرد: مباحث مربوط به نفت و گاز مختص استان های جنوبی است و در این تاسیسات باید موارد پدافندی مورد توجه قرار بگیرد زیرا در این مراکز جز سرمایه و ظرفیت های کشور محسوب می شوند و دشمنان نیز به دنبال آسیب زدن به چنین مراکزی هستند؛ بنابراین مدیران حوزه پدافند باید با حساسیت جدی موارد این چنینی را پیگیری کنند.
وی گفت: در سطح بسیار خوبی مسائل پدافندی دنبال می شود اما باید موضوعات این چنینی را از حالت مکتوب به مرحله عملی برسانیم تا استان خوزستان و سایر استان ها در شرایط بحرانی بتواند به خوبی اداره شود. یک مدیر خبره باید در چنین موقعیت هایی بتواند شرایط را کنترل کند و بهترین عملکرد را از خود نشان دهد.
معاون پدافند غیر عامل کشور اظهار کرد: مسولیت داشتن در جمهوری اسلامی با وجود تهدیدات بسیار دشوار است اما مسئولان باید تلاش کنند تا جو عمومی جامعه همیشه در حالت آرامش بماند؛ پایداری درونی و استقلال درآمدی هر استان باید مورد توجه جدی قرار بگیرد تا در صورت وجود مشکلاتی همچون قطع ارتباط با مرکز و یا سایر استان ها از توان بر بیاید.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب