امید واقعی به مردم تزریق شود/نشر اکاذیب مانند سم برای بدنه جامعه است
مناطق سیل زده خوزستان روی ریل بازسازی/ ۸۱۱ پرونده کشاورزی برای مساله خسارات در سامانه ثبت شده است/تخلیه آب از مزارع کشاورزی ادامه دارد
محور بستان چذابه بازگشایی شد
فعالیت‌های پژوهشی اولویت برنامه‌های کانون است
پیک امید کتابخانه سیار کانون خوزستان در روستای سید شریف شهرستان باوی
وعده اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان محقق شد/ احداث جاده دسترسی به روستای عطیش
توجه به اقتصاد رسانه و دادن مجوز به افراد متخصص روزنامه نگاری؛درخواست مدیر مسئول صبح کارون از معاونت مطبوعاتی
برآورد هزینه لایروبی نیمی از دریاچه سد دز ۱٫۵ میلیارد دلار است
ضرورت توجه به فرهنگ پیش بینی و پیشگیری در استان/خسارت کشاورزان دشت آزادگان و هویزه در اولویت قرار دارد
خروجی سد کرخه تا ۶۵۰ مترمکعب بر ثانیه کاهش یافته است/ ورودی ۱۱٫۵ میلیارد مترمکعب آب به سد کرخه از ابتدای سال آبی
۱۹:۱۶:۳۰ - چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قاچاق سوخت در زنجان ۵۸ درصد افزایش یافت
مرتضی ممیزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: یکی از موضوعاتی که در تعزیرات حکومتی به شدت با آن برخورد می‌شود مباحث مربوط به قاچاق کالا است، چرا که این نوع تخلف ضرر و زیان بسیاری به اقتصاد کشور و البته تولیدکنندگان وارد می‌کند. مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با اشاره به […]


مرتضی ممیزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: یکی از موضوعاتی که در تعزیرات حکومتی به شدت با آن برخورد می‌شود مباحث مربوط به قاچاق کالا است، چرا که این نوع تخلف ضرر و زیان بسیاری به اقتصاد کشور و البته تولیدکنندگان وارد می‌کند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با اشاره به رسیدگی خارج از نوبت کالاهای قاچاق در استان افزود: امسال بیشترین پرونده‌های رسیده به تعزیرات در حوزه قاچاق مربوط به پوشاک با ۴۷ پرونده بوده است.

وی با اشاره به مختومه شدن ۴۵ پرونده قاچاق پوشاک در تعزیرات استان بیان کرد: میزان جریمه نقدی متخلفان در این حوزه ۶ میلیارد و ۵۶۸ میلیون و ۲۹۳ هزار ریال بوده است.

ممیزی همچنین تعداد پرونده‌های سوخت رسیده به تعزیرات استان زنجان را ۲۷ مورد اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۲۶ پرونده مختومه شده و میزان جریمه نقدی متخلفان در این بخش ۸ میلیارد و ۶۵۸ میلیون و ۸۸۹ هزار ریال بود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان همچنین از ارجاع ۲۴ پرونده قاچاق سیگار به تعزیرات حکومتی استان خبر داد و اضافه کرد: از این تعداد ۲۱ پرونده مختومه شده و میزان جریمه نقدی متخلفان نیز ۱۴ میلیارد و ۹۹۷ میلیون و ۸۱۵ هزار ریال بوده است.

وی در ادامه از افزایش قاچاق سوخت در استان نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: طبق آمار احصا شده میزان قاچاق سوخت در استان در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۸ درصد افزایش یافته است.

ممیزی در ادامه به تعداد پرونده‌های متشکله در بخش کالا و ارز اشاره و اظهار کرد: امسال ۵۶ پرونده در بخش کالا و خدمات به تعزیرات وارد و از این تعداد ۵۰ مورد مختومه شده است که میزان محکومیت تعیین شده نیز ۶۳ میلیارد و ۹۹۰ میلیون ریال بوده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان همچنین تعداد پرونده‌های متشکله در حوزه قاچاق را ۴۵ فقره اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۴۱ پرونده مختومه و جرائم تعیین شده برای متخلفان نیز ۳۵ میلیارد و ۱۳۰ میلیون و ۷۶۲ هزار ریال بوده است.

وی ادامه داد: در مجموع تعداد پرونده‌های مهم و ملی در بخش قاچاق کالا و ارز تشکیل شده در تعزیرات استان ۱۰۱ مورد بود که از این تعداد ۹۱ فقره مختومه شده و متخلفان نیز به پرداخت جریمه ۹۹ میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریالی محکوم شده‌اند.

ممیزی در ادامه به رسالت مهم تعزیرات حکومتی در برخورد با متخلفان اشاره کرد و افزود: این هشدار را به متخلفان و برهم زنندگان نظم بازار می‌دهیم که تعزیرات حکومتی در برخورد با تخلف نرمشی ندارد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان به بررسی خارج از نوبت پرونده‌های قاچاق اشاره و تاکید کرد: این اقدام به منظور حمایت از کالای ایرانی صورت می‌گیرد چرا که برخی با قاچاق کالا به دنبال تعطیلی واحدهای تولیدی و البته بیکاری تعداد بسیاری از شاغلان در این واحدها هستند.

انتهای پیام/ممنبع: فارس

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب