۲۲:۴۴:۴۴ - جمعه ۲ آذر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خانه تکانی مدیریتی در استانداری البرز،امری که از حاکمیت مدیریت با برنامه و استراتژیک دکتر شهبازی حکایت دارد
درحالی که کمتر از یک هفته از انتصاب دکتر عزیزاله شهبازی به عنوان سرپرست استانداری البرز میگذرد ، ایشان پنج شنبه یکم آذرماه حکم سرپرستی دو بخشدار طالقان و نظر آباد را صادر و ابلاغ کرد. شنیده ها حاکیست که دکتر شهبازی همچنین در آینده نزدیک دست به تغییر برخی مدیران در ستاد مرکزی و […]

درحالی که کمتر از یک هفته از انتصاب دکتر عزیزاله شهبازی به عنوان سرپرست استانداری البرز میگذرد ، ایشان پنج شنبه یکم آذرماه حکم سرپرستی دو بخشدار طالقان و نظر آباد را صادر و ابلاغ کرد.
شنیده ها حاکیست که دکتر شهبازی همچنین در آینده نزدیک دست به تغییر برخی مدیران در ستاد مرکزی و فرمانداری ها خواهد زد و در تلاش است تا از ظرفیت نیروهای کارامد و همراه دولت تدبیر و امید در بخش های مختلف بهره گیرد.
این انتصابات هرچند ممکن است برای برخی ، در حوزه مدیریتی ، امری عادی جلوه کند اما به ندرت مشاهده شده است که سرپرستان پیشین استانداری ها در سطح کشور دست به تغییر مدیران زده و بیشتر محافظه کارانه عمل کرده اند . زمانی که از این دست اخبار در سایت استانداری البرز مشاهده کردم ، اعتراف کردم و با خود گفتم “آفرین بر این فرزند خوزستان” که از همین ابتدای راه ،تکلیف اش با خودش و دیگران روشن است.
براساس شواهد موجود ،در عرصه مدیریت سیاسی ،معمولا سرپرستان استانداری ها در جابجایی مدیران کمتر ریسک می کنند و درپی حفظ وضع موجودند اما دکتر شهبازی در ابتدای راه با این انتصابات نشان داد که دارای قاطعیت ،برنامه و مدیری عملگراست و معتقد است نباید فرصت سوزی کرد.برای خدمت به مردم ، وقت ضیق هست باید جنبید.
او درپی مدیرانی است که بتواند همپای وی در عرصه خدمت بی منت به مردم استان البرز عزم راسخ خود را جزم کرده باشند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب