۱۸:۵۲:۳۷ - سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری چهارمین جشنواره سلام در خوزستان
برگزاری چهارمین جشنواره سلام و انتخاب روابط عمومی های برتر در خوزستان     به گزارش افق روز ، سعید رضوانی ظهر امروز در نشست خبری در حضور اصحاب رسانه با توجه به اینکه جشنواره سلام یکی از ابتکارات بسیار خوبی بوده است عنوان کرد؛ پایه گذاری این جشنواره به تقویت، بازآموزی، اصلاح روش ها […]

برگزاری چهارمین جشنواره سلام و انتخاب روابط عمومی های برتر در خوزستان

 

 

به گزارش افق روز ، سعید رضوانی ظهر امروز در نشست خبری در حضور اصحاب رسانه با توجه به اینکه جشنواره سلام یکی از ابتکارات بسیار خوبی بوده است عنوان کرد؛ پایه گذاری این جشنواره به تقویت، بازآموزی، اصلاح روش ها و ساختارها در روابط عمومی های استان کمک قابل توجهی کرده است.

مدیر روابط عمومی و امور بین المللی استانداری خوزستان با اشاره به تدوین دستورالعمل هایی برای این جشنواره تصریح کرد: شاخص هایی برای این جشنواره تدوین و تعیین شده تا عملکرد روابط عمومی ها را به صورت متوازن و متعادل بر اساس آخرین استانداردهای جهانی سنجیده شود.

وی درخصوص لزوم ایجاد اطلاع رسانی هدفمند و یکپارچه در خوزستان گفت: فاصله گرفتن و تغییر روابط عمومی سنتی به سمت الکترونیک و چند بُعدی، از تأثیرات و دستاوردهای جشنواره سلام است.

دبیر کل جشنواره سلام افزود: بانک اطلاعاتی کاملی از مدیران، دانشجویان، کارمندان و حتی علاقمندان به حوزه روابط عمومی تشکیل می شود تا مدیران شناسنامه ای از فعالان این عرصه را داشته و همه در سراسر کشور مدیران روابط عمومی استان را شناخته و به این اطلاعات دسترسی آزاد داشته باشند.

وی در پایان با بیان اینکه بیش از صد و بیست روابط عمومی سازمان ها و ادارات کل در استان وجود دارد، عنوان کرد: بدون در نظر گرفتن نفت، بنادر و دستگاه های دیگر، روابط عمومی شصت وهفت شهرداری، بیست و هفت فرمانداری و شصت بخشداری شناسایی شده که این تنوع و تکثر از ویژگی های منحصر به فرد خوزستان است.

در ادامه این نشست، فضل الدین موسوی عضو شورای سیاست گذاری جشنواره سلام با تأکید بر اینکه روابط عمومی تئوری خالی نبوده و حرفه فن نیز هست، اظهار کرد: اهمیت و فلسفه این جشنواره ایجاد نظم در عملکرد روابط عمومی ها است.

رئیس هیئت داوران با بیان اینکه برای رسیدن به روابط عمومی مطلوب نیازمند آموزش هستیم، عنوان کرد: چنانچه تحولی در حوزه نرم افزاری زندگی رخ دهد باید این واحد بلافاصله بروزرسانی شود.

وی بیان کرد : هشت محور ارزیابی مدنظر قرار گرفته شده است که آموزش، پژوهش و افکارسنجی، انتشارات، برنامه ریزی، تبلیغات محیطی، ارتباطات الکترونیک و رسانه ای و همچنین فعالیت های فرهنگی و هنری از جمله محورهای ارزیابی این جشنواره است.

شایان ذکر است، این جشنواره در اردیبهشت سال آینده برگزار می شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب