۱۹:۲۵:۲۸ - شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان؛
جشنواره ملی تئاتر اندیمشک این ظرفیت را دارد که در تقویم ثابت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گیرد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در آیین پایانی بیست و چهارمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ در اندیمشک گفت: جشنواره ملی تئاترلاله‌های سرخ اندیمشک این ظرفیت را دارد که در تقویم ثابت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گیرد. به گزارش افق روز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و […]

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در آیین پایانی بیست و چهارمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ در اندیمشک گفت: جشنواره ملی تئاترلاله‌های سرخ اندیمشک این ظرفیت را دارد که در تقویم ثابت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گیرد.

به گزارش افق روز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، محمد جوروند مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در مراسم اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ در اندیمشک که جمعه ٩ آذر ماه در تالار خورشید این شهرستان برگزار شد گفت: جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ امسال بیست و چهارمین سالگرد خود را سپری می‌کند و دلیل این تداوم حضور مردم نجیب، فرهیخته و علاقه‌مند به هنر و بخصوص حوزه تئاتر است.

وی افزود: اگر نبود این شوق و عشق و علاقه‌مندی مردم فهیم اندیمشک به حوزه هنر و تئاتر این جشنواره به اینجا نمی‌رسید.

جوروند در ادامه ضمن اشاره به چالش‌هایی که در برگزاری این جشنواره وجود داشت گفت: طی این سال‌ها توانستیم جشنواره‌ای را که با ٣ شهرستان شروع شد به یک جشنواره ملی تبدیل کنیم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در ادامه اظهار کرد: جشنواره ملی تئاتر اندیمشک این ظرفیت را دارد که در تقویم ثابت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گیرد و اعتبار ثابت و جداگانه‌ای به آن اختصاص داده شود.

وی با اشاره به احداث یک پلاتو جدید در اندیمشک گفت: از جمله اتفاقات خوبی که امسال همزمان با جشنواره ملی لاله‌های سرخ در اندیمشک افتاده احداث پلاتویی در فضای باز تالار خورشید با اعتباری بالغ بر ٥ میلیارد ریال است که با کلنگ‌زنی این پروژه مراحل اجرایی آن آغاز خواهد شد.

جوروند در پایان ضمن تقدیر از حضور پرشور مسئولان، مردم و هنرمندان افزود: امیدوارم این جشنواره بتواند در آینده نزدیک خیز بلندی هم در جهت محتوایی و هم در جهت فنی بردارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب