۲۳:۲۰:۵۵ - جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شریعتی:
خوزستان کارنامه درخشانی در رویدادها و تحولات سینمایی کشور دارد
غلامرضا شریعتی در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر گفت: جشنواره فیلم فجر را به عنوان یکی از مهمترین رویداد هنری در تقویم فعالیت های فرهنگی هنری کشور و مولود انقلاب اسلامی ایران می‌دانیم و به آن ارج می نهیم. استاندار خوزستان افزود: این رویداد بستری ارزشمند برای بروز و معرفی خلاقیت ها و توانمندی […]

غلامرضا شریعتی در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر گفت: جشنواره فیلم فجر را به عنوان یکی از مهمترین رویداد هنری در تقویم فعالیت های فرهنگی هنری کشور و مولود انقلاب اسلامی ایران می‌دانیم و به آن ارج می نهیم.

استاندار خوزستان افزود: این رویداد بستری ارزشمند برای بروز و معرفی خلاقیت ها و توانمندی های هنرمندان سینمایی کشور و در عین حال داد و ستد فکری تحلیلی و پژوهشی میان هنرمندان به اقشار مختلف جامعه فراهم می آورد که بی تردید تاثیر قابل اعتنایی در توسعه فرهنگی و ایجاد جهش فکری در سطح جامعه خواهد داشت.

شریعتی عنوان کرد: برگزاری این رویداد مهم فرهنگی و هنری را در شهرستان اهواز به فال نیک میگیرم با توجه به تأثیر بی‌بدیل سینما در افکار عمومی امیدوارم که در کنار تقویت بنیه های آموزشی پژوهشی و اندیشه ورزی موجبات تقویت نشاط اجتماعی و همدلی و هم افزایی در سطح جامعه فراهم آورد.

وی خاطرنشان کرد: استان خوزستان از گذشته دارای کارنامه درخشانی در تحولات و رویدادهای سینمایی کشور بوده است و تاثیرگذاری و درخشش هنرمندان خوزستانی در سطوح مختلف ملی و بین المللی سینمایی گواه بر این ادعا است و با توجه به عزم و اراده مثال‌زدنی هنرمندان خوزستانی در برهه ی کنونی می توان امیدوار بود که در آینده نزدیک به یاری حق استان خوزستان به یکی از مراکز ثقل و تاثیرگذار سینمای ایران مبدل گردد و شاهد اعتلای این هنر فاخر توسط هنرمندان خلاق خوزستانی باشیم

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب