۱۶:۰۵:۲۴ - یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راه‌اندازی کتابخانه سیار شناور کانون در شادگان
کتابخانه سیار شناور کانون پرورش فکری خوزستان ظهر امروز یکشنبه، پنجم اسفندماه ۱۳۹۷ با هدف خدمت‌رسانی فرهنگی به کودکان و نوجوانان روستاهای مجاور تالاب شادگان راه‌اندازی شد. مراسم راه‌اندازی شناور سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با حضور سعید حاجیان فرماندار شادگان، وحید کیانی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان و جمعی […]

کتابخانه سیار شناور کانون پرورش فکری خوزستان ظهر امروز یکشنبه، پنجم اسفندماه ۱۳۹۷ با هدف خدمت‌رسانی فرهنگی به کودکان و نوجوانان روستاهای مجاور تالاب شادگان راه‌اندازی شد.
مراسم راه‌اندازی شناور سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با حضور سعید حاجیان فرماندار شادگان، وحید کیانی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان و جمعی از مسئولین شهرستان و دانش آموزان دبستان میثاق روستای صراخیه در مجاورت تالاب بین‌المللی شادگان راه‌اندازی شد.
این شناور سیار که با هدف توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی در مناطق محروم و کم برخوردار آغاز به کار کرده است؛ ماهانه یک‌بار به مناطق محروم حاشیه تالاب شادگان سفر می‌کند و مربیان کانون با اهدا کتاب به کودکان و نوجوانان به اجرای برنامه‌های فرهنگی هنری و ادبی برای آن‌ها می‌پردازند.
بر اساس این گزارش کتابخانه‌های سیار کانون پرورش فکری کانون خوزستان از دی‌ماه سال جاری تاکنون در راستای توسعه عدالت اجتماعی با سفر به مناطق و روستاهای محروم استان همچون روستای چشمه چلبار اندیکا، مناطق عشایری نفت سفید، روستای حیات آباد هارکله شهرستان لالی و روستای ابو عقاب از توابع آبادان در بخش منیوحی با اجرای برنامه‌های فرهنگی، هنری و ادبی به کودکان و نوجوانان این مناطق خدمت‌رسانی کرده‌اند و در آینده‌ی نزدیک نیز به دیگر روستاهای محروم استان سفر خواهند کرد.
گفتنی است: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در استان خوزستان ۶ کتابخانه سیار دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب