امید واقعی به مردم تزریق شود/نشر اکاذیب مانند سم برای بدنه جامعه است
مناطق سیل زده خوزستان روی ریل بازسازی/ ۸۱۱ پرونده کشاورزی برای مساله خسارات در سامانه ثبت شده است/تخلیه آب از مزارع کشاورزی ادامه دارد
محور بستان چذابه بازگشایی شد
فعالیت‌های پژوهشی اولویت برنامه‌های کانون است
پیک امید کتابخانه سیار کانون خوزستان در روستای سید شریف شهرستان باوی
وعده اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان محقق شد/ احداث جاده دسترسی به روستای عطیش
توجه به اقتصاد رسانه و دادن مجوز به افراد متخصص روزنامه نگاری؛درخواست مدیر مسئول صبح کارون از معاونت مطبوعاتی
برآورد هزینه لایروبی نیمی از دریاچه سد دز ۱٫۵ میلیارد دلار است
ضرورت توجه به فرهنگ پیش بینی و پیشگیری در استان/خسارت کشاورزان دشت آزادگان و هویزه در اولویت قرار دارد
خروجی سد کرخه تا ۶۵۰ مترمکعب بر ثانیه کاهش یافته است/ ورودی ۱۱٫۵ میلیارد مترمکعب آب به سد کرخه از ابتدای سال آبی
۱۱:۵۵:۵۹ - یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شریعتی :
مصالح نظام و دولت جمهوری اسلامی ایران را بر منافع خود ارجح می دانم
غلامرضا شریعتی شنبه در حاشیه نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان خوزستان در جمع خبرنگاران در واکنش به شایعات اخیر پیرامون انتصاب خود در سمت ریاست سازمان تامین اجتماعی کشور گفت: مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی در جلسه هیات امنای تامین اجتماعی انتخاب می شود. وی افزود: خبر انتصاب من به عنوان مدیرعاملی سازمان […]

غلامرضا شریعتی شنبه در حاشیه نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان خوزستان در جمع خبرنگاران در واکنش به شایعات اخیر پیرامون انتصاب خود در سمت ریاست سازمان تامین اجتماعی کشور گفت: مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی در جلسه هیات امنای تامین اجتماعی انتخاب می شود.
وی افزود: خبر انتصاب من به عنوان مدیرعاملی سازمان تامین اجتماعی کشور در آستانه جلسات یکشنبه و چهارشنبه هیات دولت موضوعی بی اساس و غیر مرتبط است.
شریعتی با اشاره به سفر اخیر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به خوزستان که برخی گمانه زنی ها را در اذهان متبادر کرد گفت : در این سفر هیچ صحبتی در این مورد انجام نشد و تمام مذاکرات و گفت و گوها پیرامون موضوع توسعه استان و رفع تنگناهای موجود در حوزه های مختلف تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان خوزستان بود.
استاندار خوزستان یادآور شد: به عنوان یک سرباز نظام جمهوری اسلامی در هر منصبی که به صلاح نظام و تشخیص دولت باشد خدمت می کنم، اگر تشخیص دولت بر خدمت در هر موقعیت و منطقه ای باشد این آمادگی برای خدمتگزاری در هر جایگاهی وجود دارد.
بنابراین گزارش، در چند روز گذشته شایعه انتصاب استاندار خوزستان به عنوان ریاست سازمان تامین اجتماعی کشور در شبکه های مجازی منتشر شده بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب