خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۷/۱۲/۱۱ ۱۵:۵۳
شناسه خبر : 60318

تولید نخستین پروژکتور سینمای خانگی جهان با دقت مافوق دقیق

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از آسین ایج، این سینمای خانگی از دقت ۸K برخوردار بوده و تصاویر را با دقت ۸۱۹۲ در ۴۳۲۰ پیکسل پخش می کند. این دستگاه با همکاری دو شرکت KEI و جی وی سی تولید شده و D-ILA نام دارد. این بیشترین میزان کیفیت […] ...


به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از آسین ایج، این سینمای خانگی از دقت ۸K برخوردار بوده و تصاویر را با دقت ۸۱۹۲ در ۴۳۲۰ پیکسل پخش می کند.

این دستگاه با همکاری دو شرکت KEI و جی وی سی تولید شده و D-ILA نام دارد. این بیشترین میزان کیفیت تصویر و صدای ضبط شده برای پخش در منازل است. صدای استریو و بلندگوی های مناسب از جمله امکانات این دستگاه است.

دو شرکت سازنده می گویند این دستگاه با فیلم های استانداردی که توسط ۲۰۰ توزیع کننده در دسترس علاقمندان قرار می گیرد،  سازگاری دارند. البته می توان از این نمایشگر در حوزه های مختلفی مانند تفریح و سرگرمی، ورزش و در رستوران ها و بیمارستان ها و موزه ها نیز استفاده کرد.

از جمله دیگر کاربردهای این نمایشگر می توان به برگزاری ویدئو کنفرانس، وب کنفرانس و غیره اشاره کرد. زمان عرضه عمومی و قیمت نهایی این محصول هنوز اعلام نشده است.

انتهای پیام/منبع: فارس