۱۴:۳۵:۳۶ - شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون منابع انسانی و امور اجتماعی فولاد خوزستان:
انتقال موقت میدان میوه و تره بار به پارکینگ ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان در حال پیگیری است
علی محمدی، معاون منابع انسانی و امور اجتماعی از دستور مدیرعامل فولاد خوزستان مبنی بر انتقال موقت میدان میوه و تره بار به محل پارکینگ ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان خبر داد. محمدی شامگاه ۲۳ فروردین ماه ۹۸ در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی گفت: با توجه به آب گرفتگی منطقه کیانشهر و حوالی […]

علی محمدی، معاون منابع انسانی و امور اجتماعی از دستور مدیرعامل فولاد خوزستان مبنی بر انتقال موقت میدان میوه و تره بار به محل پارکینگ ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان خبر داد.
محمدی شامگاه ۲۳ فروردین ماه ۹۸ در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی گفت: با توجه به آب گرفتگی منطقه کیانشهر و حوالی میدان میوه و تره بار و رایزنی مسئولان مربوطه با مدیرعامل فولاد خوزستان، دستور انتقال موقت میدان میوه و تره بار به محل پارکینگ ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان توسط مهندس کشانی صادر شد.
وی افزود: در راستای خدمت رسانی به مردم شریف استان خوزستان لحظه ای درنگ نخواهیم کرد و این انتقال جهت دسترسی راحت تر شهروندان به میدان میوه و تره بار صورت خواهد گرفت.
معاون منابع انسانی و امور اجتماعی فولاد خوزستان تاکید کرد: بروز سیلاب و وجود آب های سطحی و پساب فاضلاب ممکن است خطراتی برای سلامت شهروندان بهمراه داشته باشد، لذا جهت حفظ سلامت مردم عزیز مقدمات این انتقال در حال پیگیری است و در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.
محمدی در پایان گفت: خدمت جهادی گروه فولاد خوزستان ادامه خواهد داشت و این اطمینان را به شهروندان عزیز می دهیم که تا برقراری شرایط مطلوب در کنارشان هستیم.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب