۱۴:۲۷:۲۳ - شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازگشت سیل زدگان حاشیه دز به منازل خود
استاندار خوزستان از بازگشت سیل زدگان حاشیه دز به منازل خود به صورت تدریجی خبر داد. غلامرضا شریعتی با قدردانی از همت، همراهی و ایستادگی پویش های مردمی برای کمک رسانی به سیل زدگان و جلوگیری از آسیب رساندن به دیگر مناطق در معرض سیل افزود: همراهی و ایستادگی مردم استان خوزستان در تمامی صحنه […]

استاندار خوزستان از بازگشت سیل زدگان حاشیه دز به منازل خود به صورت تدریجی خبر داد.

غلامرضا شریعتی با قدردانی از همت، همراهی و ایستادگی پویش های مردمی برای کمک رسانی به سیل زدگان و جلوگیری از آسیب رساندن به دیگر مناطق در معرض سیل افزود:
همراهی و ایستادگی مردم استان خوزستان در تمامی صحنه ها و بحران‌ها بوده که قابل تقدیر می باشد.
از این رو مسئولین اجرای، ستادی و عملیاتی موظف به خدمت رسانی به نحو احسن به مردم به ویژه سیل زدگان می باشند!

وی در ادامه با اعلام اینکه سیل زدگان حاشیه سد دز به صورت تدریج در حال بازگشت به منازل خود می‌باشند افزود:خوشبختانه تا حدودی با مدیریت و کنترل شرایط و سامان بخشی مناطق سیل زده حاشیه دز، شهروندان این مناطق در حال بازگشت به منازل خود می باشند.

شریعتی در ادامه از مدیریت شرایط پیش آمده در شهرستان اهواز نیز خبر داد و افزود: هر چند شرایط سیلابی در شهرستان اهواز نیز به یک سامانی رسیده اما برای تثبیت بیشتر و احتیاط لازم جهت حفاظت از جان و مال شهروندان به صورت شبانه روز در تلاش هستیم . همچنین تمام تلاش ها برای بازگشت سیل زدگان حاشیه کرخه نیز در اسرع وقت به منازل خود می باشد.

وی همچنین در ادامه از تشکیل جلسات متعدد هیئت دولت به ریاست معاون اول رئیس جمهور جهت اتخاذ تدابیری برای بازسازی مناطق سیل زده به ویژه بخش مسکن آنها خبر داد و افزود : قرار است اعتبارات ویژه برای بازسازی این مناطق از سوی دولت تصویب و ابلاغ شود تا در اسرع وقت کار بازسازی منازل سیل زدگان صورت بگیرد.

وی با تاکید بر اینکه حفاظت از جان شهروندان در معرض خطر سیل و نیز سیل زدگان و تامین امکانات لازم برای گذشت از بحران سیلاب و نیز بازسازی واحدهای مسکونی این افراد از اولویت اول اقدامات مدیریتی می باشد.

وی وعده داد تمام خسارت های بخش مسکونی و کشاورزی از سوی دولت به سیل زدگان و آسیب دیدگان پرداخت شود!

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب