۱۷:۱۶:۰۴ - دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده خوزستان خبر داد:
خسارت ۶۰۴ میلیارد تومانی سیل به جاده های خوزستان تاکنون
افق روز؛ غلامعباس بهرامی نیا، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده استان خوزستان از خسارت ۶۰۴ میلیارد تومانی سیل به جاده های استان تاکنون خبر داد. وی اظهار کرد: طبق آخرین برآورد صورت گرفته، سیل خوزستان تاکنون ۶۰۴ میلیارد تومان به جاده های استان خسارت وارد کرده است. مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده […]

افق روز؛ غلامعباس بهرامی نیا، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده استان خوزستان از خسارت ۶۰۴ میلیارد تومانی سیل به جاده های استان تاکنون خبر داد.

وی اظهار کرد: طبق آخرین برآورد صورت گرفته، سیل خوزستان تاکنون ۶۰۴ میلیارد تومان به جاده های استان خسارت وارد کرده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده خوزستان با اشاره به بازگشایی محور اهواز- شوش – اندیمشک، افزود: این مسیر از روستای الباجی تا روستای سید عباس در سه تا چهار مقطع دچار آبگرفتگی شده است.

بهرامی نیا مجموع طول آبگرفتگی در این مسیر را حدود ۲۰ کیلومتر عنوان کرد و گفت: در بخش هایی  این محور که دچار آبگرفتگی شده اند، تردد در مسیر به صورت دو طرفه است از این رو رانندگان احتیاط لازم را در حین رانندگی داشته باشند. 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده خوزستان با بیان اینکه ورودی شهر اهواز (پلیس راه قدیم اهواز به اندیمشک) مشکلاتی ناشی از آبگرفتگی جاده وجود دارد، بیان کرد: علی رغم آبگرفتگی، تردد در این مسیر برقرار است اما امیدواریم سطح آب در این مقطع کاهش پیدا کند تا مجدد محور مسدود اعلام نشود.

بهرامی نیا در خصوص وضعیت آبگرفتگی پل چمران، ادامه داد: خود پل چمران مشکلی ندارد اما آب هایی که از مناطق دوردست به سمت اهواز درحرکت هستند، بر روی پل رفته و مقداری آب روی پل است.

وی گفت: تلاش خواهیم کرد این آب ها را منحرف کنیم تا آب به پل وارد نشود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده خوزستان در خصوص وضعیت جاده شادگان گفت: با پیگیری و تلاش ستاد مدیریت استان، محور این شهرستان تا الان تحت کنترل است و مشکلی ندارد؛ مقاطعی که باید اقداماتی برای جلوگیری از آبگرفتگی  صورت می گرفت انجام شده و تلاش شده با ایجاد سیل بند از ورود آب به جاده جلوگیری شود.

بهرامی نیا در ادامه با اشاره به بازگشایی چند مسیر روستایی با تلاش نیروهای راهداری و حمل و نقل جاده ای طی چند روز گذشته، گفت: تلاش می شود محورهای روستایی مزرعه و آهودشت نیز با لوله گذاری و هدایت آب، امروز بازگشایی شوند.

وی ادامه داد:  بعضی از روستا ها تخلیه شده اند و امکان کار در آنها وجود ندارد؛ در این روستا ها بلافاصله با کاهش سطح آب اصلاح محورها ا انجام می شود .​

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب