۱۶:۵۶:۴۱ - دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وعده اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان محقق شد/ احداث جاده دسترسی به روستای عطیش
​به گزارش افق روز، غلاعباس بهرامی نیا، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از احداث جاده دسترسی به روستای عطیش از توابع شهرستان کارون خبر داد. وی در این خصوص گفت: به دلیل سیلاب، مسیر دسترسی به روستای عطیش از توابع شهرستان کارون در دو مقطع ۱۰۰ و ۳۰ متری دچار تخریب […]

​به گزارش افق روز، غلاعباس بهرامی نیا، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از احداث جاده دسترسی به روستای عطیش از توابع شهرستان کارون خبر داد.

وی در این خصوص گفت: به دلیل سیلاب، مسیر دسترسی به روستای عطیش از توابع شهرستان کارون در دو مقطع ۱۰۰ و ۳۰ متری دچار تخریب صد درصدی شد اما پس از ۲۵ روز زیر آب بودن جاده، بلافاصله با فروکش کردن آب، کار احداث جاده دسترسی به این روستا از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان آغاز شد.

بهرامی نیا افزود: جاده دسترسی به این روستا به صورت کامل دچار آبشستگی شده بود از این رو با توجه به لزوم تردد ماشین آلات سنگین، ابتدا ایمن سازی جاده در دستور کار قرار گرفت.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان بیان کرد: پس از ایمن سازی، احداث جاده با بکارگیری ۲ دستگاه بیل مکانیکی، ۲ دستگاه لودر، ۱۵ دستگاه کامیون، ۱۰ دستگاه ایسوزو و یک دستگاه گریدر برای استفاده از حدود ۳ هزار تن مصالح و کار گذاشتن ۱۸ لوله با قطر ۱۳۰۰ میلی متری آغاز شد.

وی تأکید کرد: کار احداث جاده دسترسی به این روستا طی یک هفته به پایان رسید و در حال حاضر اهالی روستا امکان تردد به روستا را دارند.

گفتنی است روستای عطیش با ۱۴۵ خانوار و ۷۰۰ نفر جمعیت در ۴۰ کیلومتری شهرستان کارون قرار دارد.​

بر چسب ها: ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب