۱۵:۲۵:۴۷ - سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هم‌زمان با ماه مبارک رمضان انجام شد؛
پیک امید کتابخانه سیار کانون خوزستان در روستای سید شریف شهرستان باوی
مربیان کتابخانه‌های سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان هم‌زمان با ماه مبارک رمضان در قالب طرح امداد فرهنگی «پیک امید» در روستای محروم سید شریف شهرستان باوی به اجرا برنامه‌های فرهنگی و هنری پرداختند. به گزارش افق روز ، کتابخانه سیار کانون با همکاری آموزش و پرورش، برای دانش آموزان دبستان شهید مصطفی […]

مربیان کتابخانه‌های سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان هم‌زمان با ماه مبارک رمضان در قالب طرح امداد فرهنگی «پیک امید» در روستای محروم سید شریف شهرستان باوی به اجرا برنامه‌های فرهنگی و هنری پرداختند.
به گزارش افق روز ، کتابخانه سیار کانون با همکاری آموزش و پرورش، برای دانش آموزان دبستان شهید مصطفی خمینی روستای محروم سید شریف برنامه‌های فرهنگی و هنری اجرا کردند.
در این طرح مربیان کتابخانه سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان با همکاری مدیر و معلمان این دبستان، با حضور دانش آموزان این مدرسه روستایی، ایستگاه‌های نمایش فیلم، قصه‌گویی، سرودخوانی، بازی و سرگرمی و نقاشی را برگزار کردند.
در بخش پایانی این طرح از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به تمامی دانش آموزان کتاب هدیه داده شد.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان در راستای توسعه عدالت اجتماعی از آبان ماه سال ۱۳۹۷ با همکاری آموزش و پرورش و دیگر سازمان‌های هم‌سو در قالب طرح امداد فرهنگی «پیک امید» اقدام به اعزام کتابخانه‌های سیار خود به روستاهای محروم و مناطق کم برخوردار کرده است.
گفتنی است: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در استان خوزستان ۶ کتابخانه سیار دارد که در مناطق روستایی و کم برخوردار شهری خدمت‌رسانی فرهنگی به کودکان و نوجوانان را انجام می‌دهند.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب