13:56:41 - سه‌شنبه 3 ژانویه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
به گزارش افق روز؛
از تحقق ۹۱درصدی اشتغال در اهواز تا کم کاری برخی سازمان ها در تعهد به وعده ها!
اهواز با تعداد دو هزار و ۴۴۱ مورد اشتغال ثبت‌شده معادل ۹۱ درصد از میزان کل تعهد خود را محقق کرده است.

به گزارش افق روز امروز استان خوزستان با مشکلات بی شماری دست و پنجه نرم می کند اما بی شک هیچ کدام از آنها به اندازه مشکل بیکاری محسوس نیست. اگرچه بخش عمده ای از این معضل به مسائل کشور باز می گردد اما سیاست های استانی، عدم همکاری برخی دستگاه ها، بی دغدغگی مدیران استانی و جولان نیروهای غیربومی نیز در تشدید شرایط بیکاری استان سهم داشته اند.

img18571567

رضا میرانی قائم مقام اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی خوزستان در گفتگو با ایسنا با اشاره به اینکه از ابتدای امسال تاکنون از مجموع ۱۹ هزار و ۱۲۷ تعهد اشتغالزایی در استان، تعداد ۱۷ هزار و ۸۵۰ شغل معادل ۹۳ درصد از تعهدات محقق شده، گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) متعهد به ایجاد ۱۲۰۰ فرصت شغلی در سال جاری بوده است.

وی افزود: این نهاد با ثبت ۲۲۸۰ فرصت شغلی در سامانه رصد کشور و تحقق معادل ۱۹۰ درصد از کل تعهد خود، بهترین عملکرد را از نظر تحقق تعهد در بین دستگاه‌های اجرایی استان داشته است.

میرانی با اشاره به اینکه صندوق کارآفرینی امید در جایگاه دوم قرار دارد، تصریح کرد: جهاد کشاورزی استان در سال جاری متعهد به ایجاد ۲۵۰۰ فرصت شغلی بود که با تحقق ۲۸۴۰ شغل معادل تحقق ۱۱۴ درصد از کل تعهد خود، در جایگاه سوم از نظر تحقق تعهد اشتغال در بین دستگاه‌های اجرایی قرار دارد.

وی با بیان این‌که شرکت برق منطقه‌ای، دانشگاه شهید چمران و میراث فرهنگی خوزستان کمترین میزان تحقق تعهد اشتغال را داشته‌اند، عنوان کرد: اهواز با تعداد دو هزار و ۴۴۱ مورد اشتغال ثبت‌شده معادل ۹۱ درصد از میزان کل تعهد خود را محقق کرده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب