۹:۵۰:۰۱ - دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بوستون گلوب: رزمايش ايران لحن تهديد آميز مقام‎هاي جديد آمريکا را تغيير داد
پايگاه «بوستون گلوب» در گزارشي نوشت: وزير دفاع آمريکا گفته است است که در حال حاضر نياز به آرايش مجدد نيروهاي آمريکايي در برابر تهديد‌هاي آزمايش موشکي ايران نيست.

افق روز : پايگاه «بوستون گلوب» در گزارشي نوشت: «جيمز ماتيس» وزير دفاع آمريکا اخيرا اعلام کرده است که در حال حاضر نياز به آرايش مجدد نيروهاي آمريکايي در برابر تهديد‌هاي آزمايش موشکي ايران نيست.

در ادامه اين گزارش آمده است: ايران در پاسخ به يک هفته تهديد آمريکا و تحريم عليه ايران، رزمايش گسترده‌اي را آغاز کرده است.

بوستون گلوب در ادامه ضمن اشاره به سخنان مقام هاي کشورمان نوشت: مقام هاي ايران مي گويند که تهديدهاي آمريکا عليه ايران بيهوده است و در صورت بروز خطا از سوي دشمن، موشک‌هاي ايران بر سر آنان فرود خواهد آمد.

در اين گزارش به نقل از سردار «اميرعلي حاجي‌زاده» فرمانده هوافضاي سپاه آمده است: در صورتي که دشمن دست از پا خطا کند موشک‌هاي ايران بر سر آنها فرود خواهد آمد.

«بوستون گلوب» در بخش ديگري نوشت: جيمز ماتيس که در سفري سه روزه به کره جنوبي و ژاپن سفر کرده، بار ديگر ايران را خطر اصلي براي آمريکا معرفي کرده اما اين بار لحن وي کاملا متفاوت بوده است.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب