لزوم برطرف کردن موانع تولیدکنندگان ماسک استان/نقاهتگاه‌های خوزستان در دست بررسی است/۱۷۰ هزار ماسک در اختیار شرکت‌های پخش خوزستان قرار گرفت
حمایت از تولیدکنندگان داخلی برای حذف دلالان بازار محصولات نوردی
بررسی برنامه‌های پیشگیرانه شرکت‌های آبفا و شهرداری از آبگرفتگی ناشی از بارندگی در پاییز و زمستان امسال
غلامرضا بلوطی میرزا در پیامی روز خبرنگار را به جامعه رسانه خوزستان تبریک گفت
افزایش دما و بعضا رخداد دمای ۴۹ درجه و بالاتر دربرخی نقاط استان طی روزهای دو شنبه وسه شنبه (۱۳ و۱۴مردادماه ۹۹) ؛نوع مخاطره: استقرار توده هوای گرم و منطقه اثر:اغلب مناطق نیمه جنوبی و غربی استان
هشدار مدیریت بحران خوزستان نسبت به وقوع تندباد لحظه‌ای و طوفان تندری
استقبال پزشکان و مؤسسات درمانی خوزستان از طرح نسخه‌نویسی الکترونیک/۶۸ هزار نسخه به ثبت رسید
هشدار مدیریت بحران خوزستان در خصوص افزایش دماورطوبت
سازمان آب و برق مکلف به تخلیه زهکش WMD است/ضرورت نظارت فرمانداران بر الگوی کشت
طرح ۲۸ مخزن زمینه ساز رشد شرکت‌های E&P ایرانی است
۱۶:۵۰:۰۵ - پنج شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برای نخستین بار در استان؛
راه اندازی قطار گردشگری از اهوازتوسط شرکت پارسیاد با همکاری انجمن سفیران گردشگری خوزستان
محسنیان نوید راه اندازی تور گردشگری قطار اهواز به تنگ پنج را داد و این حرکت را گامی مهم و متفاوت در توسعه گردشگری عنوان کرد.

به گزارش افق روز محسنیان مدیر عامل شرکت پارسیاد در خصوص راه اندازی قطار گردشگری گفت: با مساعدت راه آهن جمهوری اسلامی ایران،توسط شرکت پارسیاد با ده سال سابقه که مشخصا مبدع و طراح گردشگری راه آهن در ایران است بعد از اجرای موفقیت آمیز قطار گردشگری راه آهن در مسیر شمال ایران ،این بار با مشاوره و همکاری انجمن سفیران گردشگری خوزستان به اقدام به برپایی مسیر ثابت گردشگری اهواز به تنگ پنج در نوروز ۹۶می نماید.

محسنیان افزود: در ابتدا مقرر شد مبدا حرکت شهر اندیمشک باشد که با پیشنهاد مدیر انجمن سفیران ،خانم راکی مبدا حرکت را به شهر اهواز تغییر دادیم.
مدیر عامل شرکت پارسیاد در ادامه عنوان کرد: بدون شک این برنامه موضوعی کاملا جدید در جاذبه های گردشگری خوزستان به حساب آمده و می تواند علاوه بر اهالی استان خوزستان ،گردشگری نوروزی را نیز به خود جلب نماید و جلوه های کمتر دیده شده از خوزستان را در معرض دید مشتاقان سفر قرار دهد.
محسنیان نوید راه اندازی تور گردشگری قطار اهواز به تنگ پنج را داد و این حرکت را گامی مهم و متفاوت در توسعه گردشگری عنوان کرد.

بر چسب ها: ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب