خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۵/۱۲/۱۲ ۱۶:۵۰
شناسه خبر : 534

راه اندازی قطار گردشگری از اهوازتوسط شرکت پارسیاد با همکاری انجمن سفیران گردشگری خوزستان

محسنیان نوید راه اندازی تور گردشگری قطار اهواز به تنگ پنج را داد و این حرکت را گامی مهم و متفاوت در توسعه گردشگری عنوان کرد. ...

به گزارش افق روز محسنیان مدیر عامل شرکت پارسیاد در خصوص راه اندازی قطار گردشگری گفت: با مساعدت راه آهن جمهوری اسلامی ایران،توسط شرکت پارسیاد با ده سال سابقه که مشخصا مبدع و طراح گردشگری راه آهن در ایران است بعد از اجرای موفقیت آمیز قطار گردشگری راه آهن در مسیر شمال ایران ،این بار با مشاوره و همکاری انجمن سفیران گردشگری خوزستان به اقدام به برپایی مسیر ثابت گردشگری اهواز به تنگ پنج در نوروز ۹۶می نماید.

محسنیان افزود: در ابتدا مقرر شد مبدا حرکت شهر اندیمشک باشد که با پیشنهاد مدیر انجمن سفیران ،خانم راکی مبدا حرکت را به شهر اهواز تغییر دادیم.
مدیر عامل شرکت پارسیاد در ادامه عنوان کرد: بدون شک این برنامه موضوعی کاملا جدید در جاذبه های گردشگری خوزستان به حساب آمده و می تواند علاوه بر اهالی استان خوزستان ،گردشگری نوروزی را نیز به خود جلب نماید و جلوه های کمتر دیده شده از خوزستان را در معرض دید مشتاقان سفر قرار دهد.
محسنیان نوید راه اندازی تور گردشگری قطار اهواز به تنگ پنج را داد و این حرکت را گامی مهم و متفاوت در توسعه گردشگری عنوان کرد.