۲۲:۰۰:۴۵ - پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نقش مؤثر مهندس قربانی در خدمات رسانی کانون فرهیختگان شاهد به مناطق محروم
به گزارش افق روز کانون فرهیختگان شاهد از جمعی فرزندان شهداء متشکل شده که با تخصص و تحصیلات عالیه گرد هم جمع شدند تا همانند پدران شهیدشان در عرصه های مختلف اجتماعی،رفاهی و فرهنگی نقش بسزایی داشته باشند. مهندس سید علیرضا قربانی فرزند شهید بزرگوار قربانی نیز مدیر اجرایی و یکی از افراد مؤثر این کانون […]

به گزارش افق روز کانون فرهیختگان شاهد از جمعی فرزندان شهداء متشکل شده که با تخصص و تحصیلات عالیه گرد هم جمع شدند تا همانند پدران شهیدشان در عرصه های مختلف اجتماعی،رفاهی و فرهنگی نقش بسزایی داشته باشند.

مهندس سید علیرضا قربانی فرزند شهید بزرگوار قربانی نیز مدیر اجرایی و یکی از افراد مؤثر این کانون است که پس از موفقیت های چشمگیر در این حوزه بنابر احساس تکلیف و درخواست اعضای کانون فرهیختگان وارد کارزار رقابت شده است.

بی شک یکی از دلایل عدم توسعه یافتگی و حتی عقب ماندگی کلانشهری همچون اهواز با این حجم از امکانات و ظرفیت ها سوء مدیریت و انتخاب افرادی خارج از تخصص مدیریت شهری بوده است از همین رو انتظار می رود شهروندان در انتخابات پیش رو فارغ از هر نگاه سیاسی و قوم گرایی به دنبال راهیابی افراد شایسته به شورا باشند.


داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب