18:36:02 - پنج‌شنبه 14 سپتامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حاشیه نگاری چهارمین جلسه شورای شهر اهواز؛
حاضرم با همه مسابقه بدم!!/ هیچی توش نیست!!
حواشی جلسه چهارم، غالب تر بر متن آن بود به طوری که گاهاً واکنش ها و اظهارات جالبی از سوی اعضای شورا بودیم.

به گزارش افق روز ؛ چهارمین جلسه شورای اسلامی کلانشهر اهواز روز گذشته با حضور ۱۳ عضو در سالن جلسات این شورا برگزار شد که مانند همیشه با حواشی همراهی بود.

حواشی جلسه چهارم، غالب تر بر متن آن بود به طوری که گاهاً واکنش ها و اظهارات جالبی از سوی اعضای شورا بودیم.

دستور کار جلسه روز گذشته انتخاب نمایندگان شورا در شورای سازمانهای شهرداری بود، دستور کاری که بر خلاف تصور رئیس شورا با کش و قوس های مختلفی همراه شد.

در ابتدای جلسه، رئیس شورا لیستی از افراد انتخاب شده برای عضویت در شوراهای سازمان ها براساس پینشهاد خود اعضاء و قرعه کشی های صورت گرفته، به صحن آمد اما در واکنشی جالب، از سوی برخی اعضاء رد شد.

 

حاضرم باهمه مسابقه بدم

رحیم کعب عمیر که نام خود را در سازمانی غیر از سازمان مدنظرش دید، خطاب به رئیس شورا گفت: شما اختیار چینش افراد در سازمان ها را ندارید و انتخاب افراد باید براساس علاقه و تخصص آنها باشد.

وی که خود را با سابقه ترین عضو شورا معرفی کرد، گفت: من باتوجه به تجربه بالایی که دارم حاضرم در این زمینه با همه شما مسابقه بگذارم.

 

در ادامه جلسه اسکندر لطفعلی زاده که طبق اظهارات محمد هادی قنوات، پیش از این جلسه، پیشنهاد حضور در شورای سازمان آرامستانها را داده بود، به یکباره نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و این موضوع را رد کرد!

 

هیچی توش نیست!!

در اوج بحث ها بر سر حضور اعضا در شورای سازمانها، حسین حیدری اظهار داشت: حضور اعضاء در سازمان ها صرفاً براساس علاقه و تخصص آنهاست.

وی با لحنی طنزآمیز خطاب به اعضای شورا گفت: باور کنید هیچی توش نیست!! در ابلاغیه گذشته، حضور اعضای شورا در سازمانها همراه با پاداش بود اما در ابلاغیه جدید این پاداش ها حذف شده است.

پس از این اظهارات حیدری بود که ظاهرآ اعضای معترض، عقب نشستند و انتخاب افراد با برگزاری انتخابات انجام شد.

 

آخر رفتی قبرستون!!

در پایان رای گیری ها، لطفعلی زاده که تلاش بسیاری برای عدم حضور در سازمان آرامستانها نمود، به عنوان نماینده شورا در این سازمان انتخاب شد.

حسین حیدری نیز در واکنش به این انتخاب، با لحن طنزآمیزی خطاب به لطفعلی زاده گفت: آخر رفتی قبرستون!!

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب