22:18:29 - جمعه 15 سپتامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ذوب، استقلال خوزستان را شش تايي كرد
تیم فوتبال ذوب آهن در هفته ششم لیگ برتر حریف خوزستانی را با شش گل بدرقه کرد.

در این دیدار شاگردان امیر قلعه نویی در تمام دقایق بازی تیم برتر میدان بودند و موفق شدند با شش گل استقلال خوزستان را شکست دهند. در ادامه گزارش این بازی را می خوانید.

 

 

ذوب آهن

رشیدمظاهری، علی حمام ، وحید محمدزاده،محمد ستاری،  مهدی مهدی پور ،گئورگ ولسیانی، حمید بوحمدان، محمدرضا حسینی، اسماعیل شریفات، احسان پهلوان ، مرتضی تبریزی

سرمربی: امیر قلعه نویی

 

استقلال خوزستان

 

وحید شیخ ویسی، رضا مرادی، عقیل کعبی، میثم دورقی، حکیم نصاری، فرید کریمی، رضا کرملاچعب، جونیور مارینی، علیرضا زندوی، ابوالفضل علایی، سابا تابادزه

سرمربی: عبدالله ویسی

 

شرح بازی

دقیقه ۱: حرکت سریع تبریزی از سمت چپ و پاس رو به عقب این بازیکن به محوطه جریمه استقلال خوزستان همراه شد که در ادامه سیدمحمد حسینی با یک ضربه پای چپ به سمت دروازه حریف شوت کرد که توپ با اختلاف زیادی به بیرون رفت.

گل اول ذوب آهن توسط مرتضی تبریزی

دقیقه ۱۳: ذوب آهن در میانه های زمین صاحب یک ضربه کاشته شد که ارسال وحید محمدزاده به درون محوطه جریمه استقلال خوزستان با دفع ناقص مدافعان این تیم همراه شد و در ادامه با پاس سیدمحمد حسینی در یک موقعیت مناسب توپ به مرتضی تبریزی رسید و این بازیکن با یک ضربه بغل پا دروازه استقلال خوزستان را باز کرد.

دقیقه ۱۹: روی ارسال ضربه کرنر تیم ذوب آهن به درون محوطه جریمه استقلال خوزستان، سیدمحمد حسینی قصد داشت با ضربه سر دروازه حریف را تهدید کند که توپ از بالای دروازه شیخ ویسی به بیرون رفت.

دقیقه ۲۸: اسماعیل شریفات در گوشه محوطه جریمه استقلال خوزستان صاحب توپ شد و با یک ضربه محکم به سمت دروازه تیم خوزستانی شوت زد که این توپ با واکنش بسیار خوب وحید شیخ ویسی به کرنر رفت.

گل دوم ذوب آهن توسط سیدمحمد حسینی

دقیقه ۲۹: ضربه کرنر ارسالی مهدی مهدی پور به درون محوطه جریمه استقلال خوزستان به سیدمحمد حسینی رسید که ضربه سر این بازیکن این بار به درون دروازه استقلال خوزستان رفت تا گل دوم میزبان رقم بخورد.

دقیقه ۴۵: استقلال خوزستان در کناره زمین در نزدیکی محوطه جریمه تیم میزبان صاحب یک ضربه کاشته شد و در حالیکه توپ در موقعیت چندان مناسبی هم قرار نداشت، اما تابادزه این ضربه را به شکل مستقیم به سمت دروازه ذوب آهن زد که مظاهری به سادگی توپ را در اختیار گرفت.

گل سوم ذوب آهن توسط مرتضی تبریزی

دقیقه ۴۶: پاس در عرض محمد ستاری به مرتضی تبریزی رسید تا کاپیتان ذوب آهن با یک ضربه بغل پا گل سوم تیمش را وارد دروازه استقلال خوزستان کند.

دقیقه ۵۸: ارسال سیدمحمد حسینی از سمت راست به درون محوطه جریمه موقعیت خطرناکی روی دروازه استقلال خوزستان ایجاد کرد؛ ابتدا احسان پهلوان قصد داشت با یک ضربه آکروباتیک گلزنی کند که توپ از کنار پای این بازیکن گذشت و به تبریزی رسید و ضربه این بازیکن را وحید شیخ ویسی در دو مرحله به خوبی مهار کرد.

گل چهارم ذوب آهن توسط مرتضی تبریزی

دقیقه ۶۶: در حالیکه مدافعان استقلال خوزستان جلو کشیده بودند، یک پاس عمقی در فضای پشت خط دفاعی آبی پوشان، مرتضی تبریزی را در موقعیت خوبی قرار داد تا این بازیکن با یک ضربه دقیق بغل پا گل چهارم تیمش را به ثمر برساند.

گل پنجم ذوب آهن توسط سیدمحمد حسینی

دقیقه ۷۰: تیم ذوب آهن روی یک ضدحمله به سمت دروازه حریف یورش برد تا گل پنجم را به ثمر برساند. در کناره های خط طولی پاس شریفات به عطایا رسید و این بازیکن توپ را به سیدمحمدحسینی رسید. حسینی هم پس از نفوذ به درون محوطه جریمه استقلال خوزستان و فریب یک مدافع، با پای چپ ضربه ای را به سمت دروازه زد که توپ دور از دستان شیخ ویسی به گل پنجم ذوب آهن تبدیل شود.

دقیقه ۷۸: ارسال پای چپ ربیع عطایا از سمت چپ به درون محوطه جریمه استقلال خوزستان با ضربه سر مرتضی تبریزی به گل تبدیل شد اما داور این گل را آفساید اعلام کرد.

گل ششم ذوب آهن توسط مرتضی تبریزی

دقیقه ۹۲: مرتضی تبریزی که کاملاً خستگی ناپذیر نشان بازی می کرد، در آخرین ثانیه های بازی از سمت چپ به درون محوطه جریمه استقلال خوزستان نفوذ کرد و با یک ضربه آرام پای چپ، توپ را به گوشه دروازه شیخ ویسی فرستاد تا قهرمان لیگ برتر پانزدهم گل ششم را دریافت کند.

 

 

پایان بازی

ذوب آهن اصفهان ۶ – استقلال خوزستان صفر

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب