۸:۴۴:۵۷ - شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۳۱۳ باشگاه ورزشی در زنجان فعال است/مانع باشگاه‌داری نیستیم
محمدعلی حمزه‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: پس از آنکه درخواست تاسیس باشگاه ورزشی به انضمام مدارک مربوط و تکمیل فرم تقاضا به اداره کل ورزش و جوانان استان تسلیم شد، موضوع مورد بررسی قرار گرفته و در صورتی که استانداردهای لازم را داشته باشد صدور مجوز صورت می‌گیرد. معاون ورزشی […]


محمدعلی حمزه‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: پس از آنکه درخواست تاسیس باشگاه ورزشی به انضمام مدارک مربوط و تکمیل فرم تقاضا به اداره کل ورزش و جوانان استان تسلیم شد، موضوع مورد بررسی قرار گرفته و در صورتی که استانداردهای لازم را داشته باشد صدور مجوز صورت می‌گیرد.

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان با بیان اینکه اداره کل ورزش و جوانان سیاستی برای ممانعت از باشگاه‌داری در دستور کار ندارد، گفت: آنچه مهم است، حصول استانداردهای لازم از جمله شرایط فنی مرتبط، مباحث ترافیکی، ایمنی و امنیتی مورد نیاز برای یک باشگاه ورزشی و  استعلامات مربوطه است.

وی در ادامه از صدور ۱۳۹ مجوز و تمدید باشگاه در استان از آغاز امسال تاکنون خبر داد و افزود: از این تعداد ۷۹ مورد صدور مجوز، ۴۹ مورد تمدید، سه مورد مربوط به موافقت اصولی با زمین، ۶ مورد موافقت اصولی بدون زمینه بوده است.

حمزه‌پور با بیان اینکه در حال حاضر ۳۱۳ باشگاه ورزشی خصوصی و دولتی در استان فعال است، تصریح کرد: این باشگاه‌ها در نقاط مختلف استان فعال است.

انتهای پیام/۷۳۰۰۵/ق۲۰منبع: فارس

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب