۱۱:۱۴:۰۹ - شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری لیگ برتر تیراندازی خوزستان با حضور سرمربی اوکراینی تیم‌ملی
هفته سوم لیگ برتر تیراندازی خوزستان با حضور سرمربی اوکراینی تیم‌ملی تپانچه برگزار شد. به گزارش افق روز، هفته سوم مسابقات لیگ برتر تیراندازی خوزستان در دو رشته تفنگ و تپانچه بادی و در هر دو بخش های آقایان و بانوان از روز پنج شنبه به مدت دو روز به میزبانی هیات دزفول، در سالن […]

هفته سوم لیگ برتر تیراندازی خوزستان با حضور سرمربی اوکراینی تیم‌ملی تپانچه برگزار شد.

به گزارش افق روز، هفته سوم مسابقات لیگ برتر تیراندازی خوزستان در دو رشته تفنگ و تپانچه بادی و در هر دو بخش های آقایان و بانوان از روز پنج شنبه به مدت دو روز به میزبانی هیات دزفول، در سالن تیراندازی ۱۸ خط قدس اهواز برگزار شد.

در پایان این هفته از مسابقات رشته تفنگ آقایان، تیم‌های آبادان، اهواز الف و دزفول به ترتیب در رده‌های اول تا سوم قرار گرفتند و در بخش بانوان نیز تیم‌های دزفول اول، اهواز الف و پتروشیمی ماهشهر به ترتیب عنوان‌های اول تا سوم را کسب کردند.

همچنین در رشته تپانچه هر دو بخش‌های آقایان و بانوان، تیم اهواز الف به قهرمانی رسید، دزفول دوم شد و اهواز ب در رده سوم قرار گرفت.

الکساندر سماکین سرمربی تیم‌ملی تپانچه ایران به همراه وحید گلخندان تیرانداز خوزستانی تیم‌ملی تپانچه از نزدیک شاهد برگزاری هفته سوم لیگ برتر بودند.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب