۱۱:۰۷:۵۷ - شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سرمربی اوکراینی تیم‌ملی تپانچه:
‌سالن تیراندازی اهواز از بهترین‌های ایران است/برای کسب سهمیه المپیک تلاش می‌کنیم
سرمربی اوکراینی تیم‌ملی تپانچه با بازدید از سالن تیراندازی هیات خوزستان، گفت: به نظرم این سالن یکی از بهترین سالن‌های موجود در ایران است و فکر نمی‌کنم در هیچ استانی چنین سالن مجهز با این کیفیت نور و سیبل‌ها الکترونیکی وجود داشته باشد. به گزارش افق روز، الکساندر سماکین ، درخصوص حضور در خوزستان، اظهارکرد: […]

سرمربی اوکراینی تیم‌ملی تپانچه با بازدید از سالن تیراندازی هیات خوزستان، گفت: به نظرم این سالن یکی از بهترین سالن‌های موجود در ایران است و فکر نمی‌کنم در هیچ استانی چنین سالن مجهز با این کیفیت نور و سیبل‌ها الکترونیکی وجود داشته باشد.

به گزارش افق روز، الکساندر سماکین ، درخصوص حضور در خوزستان، اظهارکرد: من با هدف کمک به تیراندازی خوزستان، برگزاری کارگاه و دوره‌های دانش‌آفزایی و ارتقا سطح فنی تیراندازان و مربیان در رشته تپانچه به این استان سفر کرده‌ام.

وی افزود: من از اماکن و همچنین امکانات و تجهیزات تیراندازی اهواز و سالن الکترونیکی این‌جا بازدید داشتم که بسیار خوشم آمد و به نظرم یکی از بهترین سالن‌های موجود در ایران است و فکر نمی‌کنم در هیچ استانی چنین سالن مجهز با این کیفیت نور و سیبل‌ها الکترونیکی وجود داشته باشد.

سرمربی تیم‌ملی تپانچه گفت: همچنین از نزدیک استعدادهای خوزستانی در رشته تپانچه را دیدم و باتوجه به این‌که از نزدیک هم شاهد برگزاری لیگ تیراندازی خوزستان بودم، استعدادهایی را که دیدم، نام آن‌ها را یادداشت کردم تا بتوانیم از آن‌ها بهره ببریم.

وی بیان کرد: یکی از اقدامات و برنامه‌های فدراسیون حضور من در استان‌های مختلف است که من بر این اساس به استان‌های همدان، زنجان، اصفهان و کرمانشاه و اکنون اهواز سفر داشته‌ام. به هر حال باتوجه به این‌که تمام ورزشکاران این رشته شرایط حضور در تهران را ندارند، با این برنامه می‌توانند از برنامه‌های مدنظر بهره‌ببرند.

سماکین در ادامه درخصوص حضور تیم‌ملی در مسابقات جام‌جهانی پیش‌رو نیز گفت: اردوهای تیم‌ملی از یکی دو روز آینده خیلی محکم آغاز خواهند شد. هیچ چیزی در مسابقات جام‌جهانی مشخص نیست و ما برای کسب سهمیه المپیک تلاش می‌کنیم اما اکنون نمی‌توان پیش‌بینی کرد. در رقابت‌های گذشته نیز تپانچه دو فینالیست داشت ولی این ملاک نیست و باید دید در جریان مسابقات چه پیش می‌آید.

وی بیان کرد:‌ اکنون نمی‌توان گفت که کدام کشورها حریفان اصلی ما در جام‌جهانی هستند زیرا تمام کشورها بسیار قوی می‌آیند، به ویژه این‌که جام‌جهانی مونیخ یکی از رقابت‌هایی است که تمام کشورها در آن شرکت می‌کنند و یکی از سخت‌ترین مسابقات است. در این رقابت‌ها تمام کشور ها با تمام نیرو در آن حضور پیدا می‌کنند و یکی از رقابت‌هایی است که رکوردهای دنیا در آن شکسته می‌شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب