۱۱:۴۱:۰۴ - شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اشتغالزایی بانوی کارآفرین امیدیه برای ۶۰ نفر
کار آفرین نمونه زن سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: در روستاهای اطراف امیدیه و حتی مناطق مختلف دیگر از استان اشتغالزایی بسیاری از طریق این فعالیت‌ها انجام و ۶۰ نفر نیروی کاری دارم. به گزارش کمیته اطلاع رسانی نمایشگاه بزرگداشت هفته دولت، توران شریفی درباره فعالیت خود در حوزه‌های کشت گیاهان دارویی، جو، گندم، نشا، […]

کار آفرین نمونه زن سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: در روستاهای اطراف امیدیه و حتی مناطق مختلف دیگر از استان اشتغالزایی بسیاری از طریق این فعالیت‌ها انجام و ۶۰ نفر نیروی کاری دارم.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی نمایشگاه بزرگداشت هفته دولت، توران شریفی درباره فعالیت خود در حوزه‌های کشت گیاهان دارویی، جو، گندم، نشا، گلرنگ، نهال کاری، زنبورداری، پرورش طیور به شیوه سنتی و جوجه‌کشی اظهار کرد: ۱۳سال است که مشغول به فعالیت هستم و در ابتدا از پرورش طیور این کار را آغاز کردم؛ هم اکنون نیز همین کار را ادامه و در کنار آن در حال پرورش یک گله زنبور و کارهای کشاورزی به صورت گسترده هستم.
وی افزود: در روستاهای اطراف امیدیه و حتی مناطق مختلف دیگر از استان اشتغالزایی بسیاری از طریق این فعالیت‌ها انجام و در حال حاضر نیز ۶۰ نفر نیروی کاری دارم.
کارآفرین نمونه زن سازمان جهاد کشاورزی خوزستان عنوان کرد: در طی این ۱۳ سال فعالیت تاکنون هیچ تسهیلاتی به بنده تعلق نگرفته و انتظارات بسیار زیادی داشتم و همواره می‌خواستم تا از طریق سازمان های مربوطه به غیر از سازمان کشاورزی مورد حمایت قرار بگیرم اما انتظاراتم به طور کامل برآورده نشده است.
وی در پایان تصریح کرد: اخیرا قوانین جدیدی در حوزه حمایت از کارآفرینان به وجود آمده که بسیار دست و پاگیر هستند و اجازه ادامه فعالیت را به ما نمی‌دهند، همچنین طی دو سال اخیر نیز بیشترین نیروهایم را به دلیل سنگ اندازی‌های مختلف در امیدیه از دست دادم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب