۰:۱۴:۳۰ - یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتخارآفرینی ۱۱ دانش‌آموز لرستانی در جشنواره کشوری نوجوان خوارزمی
به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، رضا زینی‌وند مقدم با تبریک موفقیت ارزنده به دانش‌آموزان مقام‌آور در جشنواره خوارزمی، اظهار کرد: در پنجمین دوره جشنواره کشوری نوجوان خوارزمی در اصفهان، ۱۱ دانش‌آموز لرستانی حائز مقام‌های برتر کشوری شدند. وی خاطرنشان کرد: محمدحسین ابوالفتحی و بردیا فیروزی در محور پژوهش از ناحیه دو خرم‌آباد موفق به […]


به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، رضا زینی‌وند مقدم با تبریک موفقیت ارزنده به دانش‌آموزان مقام‌آور در جشنواره خوارزمی، اظهار کرد: در پنجمین دوره جشنواره کشوری نوجوان خوارزمی در اصفهان، ۱۱ دانش‌آموز لرستانی حائز مقام‌های برتر کشوری شدند.

وی خاطرنشان کرد: محمدحسین ابوالفتحی و بردیا فیروزی در محور پژوهش از ناحیه دو خرم‌آباد موفق به کسب رتبه اول کشور شد، همچنین عسل عباسیان و سیده عارفه میرزاپور در محور بازارچه از شهرستان نورآباد حائز مقام نخست کشور شدند.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان با اشاره به کسب رتبه اول فاطمه پاپی از ناحیه یک خرم‌آباد در محور ادبیات و زبان فارسی، افزود: علی قاسم‌پور و امیر حسین سالاری از ناحیه دو خرم‌آباد در محور مسابقات آزمایشگاهی حائز رتبه اول، عرشیا جهانی‌فر و محمد صدرا کهزادی از ناحیه یک خرم‌آباد در محور دست سازه موفق به کسب رتبه سوم گردیدند.

زینی‌وند مقدم همچنین از کسب رتبه سوم کشور توسط خانم‌ها ثنا عبدالی ذهابی و طناز حضوری از ناحیه یک خرم‌آباد در محور زبان انگلیسی خبر داد.

انتهای پیام/۸۵۰۱۸منبع: فارس

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب