۱۱:۳۳:۴۷ - شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فعالیت ۶ مرکز سیار کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان در روستاهای خوزستان/ ایستگاه نقاشی و ایستگاه اوریگامی کانون پرورشی فکری در نمایشگاه بزرگداشت هفته دولت
مسئول غرفه کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان در نمایشگاه بزرگداشت هفته دولت گفت: کانون پرورشی فکری حدود ۶۳ مرکز ثابت و ۶ مرکز سیار در خوزستان دارد؛ فعالیت مراکز سیار به روستاها می‌روند و بچه‌های مدارس روستا را به عضویت کانون پرورشی فکری در می‌آورند. به گزارش کمیته اطلاع رسانی نمایشگاه بزرگداشت هفته دولت، […]

مسئول غرفه کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان در نمایشگاه بزرگداشت هفته دولت گفت: کانون پرورشی فکری حدود ۶۳ مرکز ثابت و ۶ مرکز سیار در خوزستان دارد؛ فعالیت مراکز سیار به روستاها می‌روند و بچه‌های مدارس روستا را به عضویت کانون پرورشی فکری در می‌آورند.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی نمایشگاه بزرگداشت هفته دولت، عباس مستقیمی‌نژاد درباره خدمات در حال ارائه غرفه کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان در نمایشگاه اظهار کرد: در غرفه کانون پرورشی فکری یک ایستگاه نقاشی ویژه کودکان و نوجوان داریم و همچنین در غرفه‌ای دیگر نیز آموزش اوریگامی، قصه‌گویی و معرفی فعالیت‌های فرهنگی کانون نیز انجام می شود تا در صورت تمایل کودکان به کارهای ارائه شده توسط کانون در این غرفه بتوانند در مراکز کانون ثبت نام کنند.
وی خبر داد: کانون پرورشی فکری حدود ۶۳ مرکز ثابت و ۶ مرکز سیار در خوزستان دارد؛ فعالیت مراکز سیار به روستاها می‌روند و بچه‌های مدارس روستا را به عضویت کانون پرورشی فکری در می‌آورند.
مستقیمی‌نژاد در پایان گفت: پس از عضویت به آن‌ها کتاب امانت می‌دهند و آن‌ها را از سایر خدمات کانون مانند قصه گویی، نقاشی، نمایش خلاق، پخش فیلم و خوشنویسی بهره‌مند می‌کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب