۱۲:۰۲:۰۳ - یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دستگیری شکارچیان زنده‌گیری ۱۰۳ قطعه پرنده در زنجان
اسماعیل قلی‌زاده امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: برخورد با متخلفان حوزه محیط زیست به صورت جدی انجام می‌شود. فرمانده یگان حفاظت اداره کل محیط زیست استان زنجان با بیان اینکه روزهای گذشته یک گروه زنده‌گیری پرندگان در زنجان دستگیر شدند، بیان کرد: این گروه اقدام به زنده‌گیری پرنده در مراتع […]


اسماعیل قلی‌زاده امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: برخورد با متخلفان حوزه محیط زیست به صورت جدی انجام می‌شود.

فرمانده یگان حفاظت اداره کل محیط زیست استان زنجان با بیان اینکه روزهای گذشته یک گروه زنده‌گیری پرندگان در زنجان دستگیر شدند، بیان کرد: این گروه اقدام به زنده‌گیری پرنده در مراتع روستای چورزق واقع در جاده بیجار می‌کردند.

وی با اشاره به اینکه متخلفان ۶ شکارچی بودند، افزود: متخلفان غیر بومی بوده و دارای پروانه شکار از استان آذربایجان شرقی بودند، اما شکار آنها در زنجان غیر مجاز بوده است.

قلی‌زاده با اشاره به اینکه از این شکارچیان ۱۰۳ قطعه سهره طلایی کشف و ضبط شده است، گفت: این پرندگان به زودی رهاسازی خواهند شد.

فرمانده یگان حفاظت اداره کل محیط زیست استان زنجان با اشاره به اینکه متخلفان برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند، افزود: برخورد با متخلفان حوزه محیط زیست به جدیت انجام می‌شود.

انتهای پیام/۷۳۰۰۹/ق۲۰منبع: فارس

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب