۲:۲۱:۳۷ - یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رضایتمندی ۷۶درصدی مشتریان از ارائه خدمات در صندوق کارآفرینی امید
مدیر صندوق کارآفرینی امید گفت: مطابق ارزیابی های انجام شده میزان رضایتمندی افرادی که از این صندوق تسهیلات دریافت کرده اند در کشور ۷۸ و در استان خوزستان ۷۶ درصد است که تلاش می کنیم این آمار را به ۱۰۰ درصد برسانیم. مهدی امرایی روز شنبه در گفت و گو با افق روز تصریح کرد: […]

مدیر صندوق کارآفرینی امید گفت: مطابق ارزیابی های انجام شده میزان رضایتمندی افرادی که از این صندوق تسهیلات دریافت کرده اند در کشور ۷۸ و در استان خوزستان ۷۶ درصد است که تلاش می کنیم این آمار را به ۱۰۰ درصد برسانیم.
مهدی امرایی روز شنبه در گفت و گو با افق روز تصریح کرد: صندوق کارآفرینی امید در راستای حمایت و تامین مالی از کسب و کارهای خرد و کوچک تسهیلاتی را هدف گذاری کرده است، درواقع استراتژی و سیاست های متفاوتی با انعقاد تفاهم نامه های متعدد برای هم افزایی در جهت توانمندسازی، شناسایی، پایه سازی و تامین مالی پروژه را به شیوه سهل و آسان انجام می دهد.
وی ادامه داد: صندوق کارآفرینی امید در حوزه پشتیبانی مشاغل خانگی و طرح روستاهای بدون بیکار باتوجه به ظرفیت های بومی و محلی ورود کرده است، ۱۴ تا ۱۶ روستا در طرح روستاهای بدون بیکار معرفی شدند البته پیش از این در برخی روستاها مانند علوه و بردیه نیز تسهیلاتی در نظر گرفته شده است.
مدیر صندوق کارآفرینی امید خاطر نشان کرد: در روستای بردیه ۱۹۷ فقره تسهیلات در حوزه های کشاورزی، دام، فرآورده ها و خدمات در قالب ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان پرداخت شده است.
امرایی گفت: صندوق کارآفرینی امید در حوزه اشتغال پایدار عشایر نیز با مدیریت راهبردی خوب استاندار خوزستان فعالیت دارد، این صندوق تاکنون ۶۰ میلیارد تومان تسهیلات به صورت عملیاتی پرداخت کرده و ۳۰ میلیارد تومان دیگر نیز در آینده نزدیک پرداخت خواهد کرد.
وی افزود:این تسهیلات به ۹۰۰ فقره طرح ارائه شده که اشتغال زایی یکهزار و ۵۰۰ نفری به همراه داشته است که خوشبختانه آمار بسیار خوبی می باشد.
مدیر صندوق کارآفرینی امید اظهار داشت: یکی دیگر از اقدامات انجام شده انعقاد تفاهم نامه با دستگاه های مختلف از جمله اداره کل ورزش و جوانان، سازمان فنی و حرفه ای و کمیته امداد امام خمینی (رحمت الله) برای پرداخت تسهیلات است.
وی افزود: در سال جاری ۳۴ میلیارد تومان پرداخت تسهیلات داشتیم که امیدواریم در حوزه نظارت، پایش، راهنمایی و آموزش با این سازمان ها هماهنگی مطلوبی داشته باشیم.
امرایی توضیح داد: صندوق کارآفرینی امید توانسته همدلی خوبی با سازمان ها ایجاد کند امیدواریم از این طریق هم شاهد افزایش کارآفرینان و هم ایجاد امید در دل مردم باشیم.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: در ابتدای سال جاری شاهد وقوع سیل در نقاط مختلف استان خوزستان بودیم که این سیل خسارتهای زیادی وارد کرد اما از سویی دیگر وفاق و همدلی مردم قابل تقدیر بود، این صندوق با اهتمام ویژه مدیرعامل محترم صندوق کارآفرینی امید در حد بضاعت کمک هایی در حوزه توزیع غذای گرم، تامین کالای خانگی و تجهیزات سرمایشی انجام دهد.
امرایی یادآور شد: ۹۸ نفر از افرادی که از صندوق کارآفرینی امید تسهیلات دریافت کرده بودند در سیل دچار خسارت شدند که برای کمک به شرایط آنها استمهال یک ساله داده شد.
وی افزود: امیدوارم شرایط طوری فراهم شود که بتوانیم تسهیلات بیشتری را پرداخت کنیم زیرا ظرفیت های بسیار خوبی در استان خوزستان وجود دارد که جنبه ملی و بین المللی دارند .
مدیر صندوق کارآفرینی امید گفت: شهرستان مسجدسلیمان، اندیکا و لالی در زلزله اخیر دچار خسارت هایی شدن که اطلاعات آنها در حوزه اشتغال روستایی و کسب و کارهای خرد جمع آوری شده است تا با پرداخت تسهیلات بخشی از آلام آنها تسکین یابد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب