۲:۲۲:۳۶ - دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رمز ماندگاری دولت ۲۸ روزه شهید رجایی برای نسل جوان بازگو شود
به گزارش خبرگزاری فارس از گنبدکاووس، علی نذیری در آئین تکریم و معارفه معاونین سه‌گانه و روسای ادارات ستادی فرمانداری گنبدکاووس اظهار کرد: دولتمردان و زنان شاغل در بدنه دولت باید شهید رجایی را اسوه و الگوی خود در خدمت قرار دهند. وی اخلاص، ایمان، تقوا، ساده‌زیستی، مردمداری، صداقت و پُرکاری را ویژگی‌های ممتاز شهید رجایی […]


به گزارش خبرگزاری فارس از گنبدکاووس، علی نذیری در آئین تکریم و معارفه معاونین سه‌گانه و روسای ادارات ستادی فرمانداری گنبدکاووس اظهار کرد: دولتمردان و زنان شاغل در بدنه دولت باید شهید رجایی را اسوه و الگوی خود در خدمت قرار دهند.

وی اخلاص، ایمان، تقوا، ساده‌زیستی، مردمداری، صداقت و پُرکاری را ویژگی‌های ممتاز شهید رجایی دانست و افزود: تمامی مدیران دولتی باید تلاش کنند تا این ویژگی‌ها را در وجود خود تقویت و نهادینه کنند و از شهید رجایی بیاموزند که هیچ‌گاه جلوتر از امام خود حرکت نکرده و یا در برابر خواست و اراده او مقاومت نکند.

* ۸۰ درصد مطالبات مردم اقتصادی و معیشتی است/ در بهبود معیشت مردم بکوشید

نذیری با تاکید بر اینکه امروز ۸۰ درصد مشکلات کشور اقتصادی و مرتبط با معیشت مردم است، خاطرنشان کرد: انتظار ما از عزیزانی که امروز بر مسند خدمتگزاری می‌نشینند و مسوولیت‌های جدیدی را در معاونت‌ها و ریاست ادارات فرمانداری گنبدکاووس می‌پذیرند این است که به بهبود وضعیت معیشت مردم گنبدکاووس کمک کنند.

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری گلستان با رد واژه تودیع در نظام جمهوری اسلامی ایران، گفت: در نظام مقدس ما هیچ وقت یک مدیر با تلاش و خدمتگزاری وداع نکرده و تنها سنگر خدمتگزاری خود را برای مدتی تغییر خواهد داد.

* از امروز برای افزایش مشارکت مردم در انتخابات تلاش کنید

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گلستان نیز با اشاره به اینکه امروز جامعه جهانی در نظم نوین خود دچار انشقاق شده است، ادامه داد: ایران در راس جبهه مقاومت در برابر استکبار و همه زیاده‌خواهی‌ها و ظلم‌های موجود در دنیا ایستاده و پرچم عدالت و مبارزه با استکبار را بر دوش گرفته است.

چوبداری با بیان اینکه رهبری هوشمندانه، صبر و استقامت مردم و داشتن آرمان‌های بلند و مقدس را سه ویژگی منحصر به فرد نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و تاکید کرد: آنچه نظام ما را در مسیر پر فراز و نشیب ۴۰ سال گذشته سربلند کرده است همین سه محور اساسی است.

وی با تاکید بر اینکه امسال سال برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و نقش آفرینی مردم در سپهر سیاسی کشور و جهان بین‌الملل است، اضافه کرد: انتخابات به عنوان یک پدیده بزرگ و مردم‌سالارانه نیازمند آمادگی کامل دستگاه‌های اجرایی از جمله فرمانداری‌هاست که به همین دلیل امروز تکمیل چارت و ساختار فرمانداری گنبدکاووس در دستور کار مسوولان استان گلستان قرار گرفته است.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گلستان با اشاره به اینکه انتظار ما از تیم جدید معاونین و روسای ادارات فرمانداری گنبدکاووس تلاش برای بهبود معیشت مردم و برگزاری باشکوه انتخابات است، گفت: افزایش مشارکت مردم رویکردی است که از امروز باید با برنامه‌های مبتکرانه و خلاقانه در دستور کار این عزیزان قرار بگیرد.

* با ۳ معاون سابق خود یک تیم همدل و منسجم بودیم

فرماندار گنبدکاووس نیز در این نشست با اشاره به اینکه بعد از خارج شدن سه معاون از جایگاه‌های خود به دلایل مختلف روزهای سختی را در اداره فرمانداری داشتیم، گفت: در این روزها با تلاش مضاعف و همت بی‌مثال کارشناسان و روسای ادارات فرمانداری خلا عدم حضور معاونین را جبران کنیم که روزهای پرفشار و سختی برای همکارانم بود.

عبدالقدیر کریمی با بیان اینکه در سال‌های گذشته با معاونین بسیار خوب، پرکار و بی‌ادعایی که داشتم تیم منسجم و همدلی را تشکیل داده بودیم، ادامه داد: تمام توفیقات سال‌های اخیر شهرستان گنبدکاووس را مرهون همدلی و کمک این معاونین عزیز در طی این سه سال اخیر می‌دانم.

وی با تاکید بر اینکه جایگاه گنبدکاووس در سطح استان گلستان و کشور جایگاه ممتاز و ویژه‌ای است، ادامه داد: گنبدکاووس سرشار از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بی‌نظیری است که باید همه ما تلاش کنیم این ظرفیت‌ها را با تمام وجود فعال کرده و به منصه ظهور و بهره‌برداری عمومی برسانیم.

فرماندار گنبدکاووس با اشاره به اینکه چندین بار تلاش کردم تا از خروج معاونین سابق فرمانداری از این مسوولیت‌ها جلوگیری کنم اما بنا به دلایل مختلف شخصی، اداری، مصلحت استان و شهرستان ناچار شدیم تا این عزیزان را دیگر در این مسندها در کنار خود نداشته باشیم.

* هیچ وقت از کار کردن برای مردم خسته نشدم

معاون سابق هماهنگی امور عمرانی فرماندار گنبدکاووس که به نمایندگی از معاونین تکریم شده در این جلسه سخن می‌گفت با اشاره به اینکه همواره این حدیث حضرت علی (ع) را آویزه گوشم کردم که «بزرگترین تفریح کار است،» تصریح کرد: هیچ وقت از کار کردن برای مردم خسته نشدیم و اعتقاد داریم که خدمت به این مردم شریف و مومن در جامعه اسلامی ما نعمتی بزرگ از سوی خداوند متعال است.

احمد دستمرد با بیان اینکه در طی سه سال گذشته به همراه فرهاد شیبک، عبدالقدیر کریمی، علی جوان و در این اواخر سیدناصر باقری یک تیم همدل و کاملا منسجم را در فرمانداری گنبدکاووس تشکیل داده بودیم، اضافه کرد: اوج همدلی ما در جریان سیل اخیر و خدمت به مردم به نمایش گذاشته شد که با فرماندهی واحد به صورت شبانه‌روزی تلاش کردیم تا کمترین آسیب به مردم عزیز وارد شود.

وی با تاکید بر اینکه در سال‌های اخیر بیشترین حجم توسعه را در گنبدکاووس شاهد بودیم، ادامه داد: در هر سه عرصه سیاسی و اجتماعی، زیرساختی و عمرانی و همچنین اقتصادی و اشتغالزایی شهرستان گنبدکاووس در طی همین دو سه سال اخیر با یک جهش بزرگ رو به رو شده است.

معاون سابق هماهنگی امور عمرانی فرماندار گنبدکاووس گفت: هر چند ما در مسندهای مختلفی در جایگاه‌های دیگر مشغول خدمت به مردم شریف استان و کشور خواهیم بود اما هر زمان گنبدکاووس نیازمند کمک ما باشد با تمام وجود در خدمت مردم هستیم.

* برای بهبود معیشت مردم برنامه داریم/  از حمایت استاندار گلستان متشکریم

سرپرست جدید معاونت برنامه‌ریزی و توسعه اقتصادی فرمانداری گنبدکاووس که به نمایندگی از معاونین جدید این فرمانداری سخن می‌گفت با اشاره به اینکه از حسن اعتماد فرماندار و استاندار و معزز تشکر می‌کنیم، افزود: حمایت صمیمانه مردم و مدیران شهرستانی در طی این روزها برای همه ما سه معاون جدید دلگرمی و قوت قلب بوده است.

علی‌اکبر برآبادی با تقدیر از توجه استاندار گلستان به بدنه وزارت کشور و انتصاب همه ۶ مدیر امروز از بدنه این وزارتخانه، گفت: قول خواهیم داد از هیچ تلاشی برای رو سفید کردن استاندار گلستان و فرماندار گنبدکاووس پس از اعتماد به ما دریغ نکنیم.

وی با تاکید بر اینکه از همین امروز برای برنامه‌ریزی و طراحی برنامه‌هایی با محوریت مردم برای بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی آنها اقدام خواهیم کرد، گفت: امیدواریم بتوانیم به عنوان فرزندان مردم گنبدکاووس نقش موثری را در تحقق مطالبات آنها ایفا کنیم.

گفتنی است آئین تکریم و معارفه معاونین سه‌گانه و روسای ادارات ستادی فرمانداری گنبدکاووس در سالن جلسات این فرمانداری برگزار شد و طی آن «فرزانه جعفری» به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، «علی‌اکبر برآبادی» به عنوان سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه، «محمدجان پاشی‌زاده» به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی، «حنیفه عصمتی» به عنوان رئیس اداره سیاسی و امنیتی و اجتماعی، «ندا کوهستانی» به عنوان رئیس اداره فنی و عمرانی و «آشور فارسیانی» به عنوان رئیس اداره برنامه‌ریزی و توسعه اقتصادی فرمانداری گنبدکاووس منصوب شدند.

در پایان این مراسم پس از قرائت حکم معاونین فرماندار شهرستان که از سوی استاندار گلستان صادر شده بود این احکام به آنها تقدیم و از زحمات معاونین سابق با لوح سپاسی از سوی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری تقدیر شد. همچنین پس از قرائت حکم سه رئیس اداره فرمانداری گنبدکاووس که از سوی فرماندار این شهرستان صادر شده بود این احکام به آنها تقدیم شد.

انتهای پیام/۸۳۰۱۴منبع: فارس

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب