۱۲:۴۲:۴۳ - یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان: خوزستان قصه‌گویی نمایان کننده‌ی ویژگی‌های فرهنگی و خرده فرهنگ‌ها است
امید حاجتی، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان معتقد است: قصه‌گویی تبادل فرهنگی ارزنده‌ای است که به بهترین شکل و شیواترین حالت، ویژگی‌های فرهنگی و خرده فرهنگ‌ها را بروز داده و نمایان می‌کند. وی با بیان این‌که قصه از آغاز آفرینش آدمی وجود داشته است که زیبا ترین تجلیات آن را در قصص […]

امید حاجتی، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان معتقد است: قصه‌گویی تبادل فرهنگی ارزنده‌ای است که به بهترین شکل و شیواترین حالت، ویژگی‌های فرهنگی و خرده فرهنگ‌ها را بروز داده و نمایان می‌کند.

وی با بیان این‌که قصه از آغاز آفرینش آدمی وجود داشته است که زیبا ترین تجلیات آن را در قصص قرآنی شاهدیم گفت: همه‌ی قصه‌ها در مرز مشترکی به نام فرهنگ و دیرینگی فرهنگی به هم گره می‌خورند.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان خوزستان تاکید کرد: برگزاری رویداد‌ها و جشنواره‌های قصه‌گویی به کودکان ما چگونگی بهتر زیستن را می‌آموزد و در شکل‌گیری شخصیت آن‌ها نقش موثر ایفا می‌کند.

گفتنی است: بیست‌ودومین جشنواره‌ی بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری با شعار «آینده ساختنی است» در دو بخش قصه‌گویی صحنه‌ای و ۹۰ ثانیه‌ای برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان در بخش صحنه‌ای تا ۲۴ شهریور و بخش قصه‌های ۹۰ ثانیه تا ۱۰ مهر ۱۳۹۸ فرصت دارند فیلم‌های قصه‌های خود را در پایگاه جشنواره به نشانی www.kanoonfest.ir بارگذاری کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب