۷:۵۵:۰۱ - یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فارس من | تقاطع خط ۲ و ۳ مترو تهران احداث می‌شود
علی امام مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، در پاسخ به سؤال مخاطبان «فارس من» مبنی بر اینکه چرا خطوط ۲ و ۳ تهران تقاطع ندارد، اظهار داشت: این موضوع نکته درستی است و ما نیز به این مشکل واقف هستیم. همه خطوط مترو باید دارای ایستگاه […]


علی امام مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، در پاسخ به سؤال مخاطبان «فارس من» مبنی بر اینکه چرا خطوط ۲ و ۳ تهران تقاطع ندارد، اظهار داشت: این موضوع نکته درستی است و ما نیز به این مشکل واقف هستیم. همه خطوط مترو باید دارای ایستگاه تقاطعی باشد و نگاه ما در شهرداری نیز به همین مسأله است. 

وی افزود: در طرح اولیه، تقاطعی برای خط ۲ و ۳ مترو در محل تقاطع ایستگاه امام خمینی(ره) و ولیعصر(عج) در نظر گرفته شده بود که در زمان مدیریت سابق، این مسأله به دلیل مشکلات تملک و معارضه ملکی انجام نگرفت. 

مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه ادامه داد: در حال حاضر ما پیگیر انتخاب مشاور برای طراحی تقاطع خط ۲ و ۳ مترو هستیم و اگر اعتبار آن تأمین شود، به احتمال زیاد ساخت این تقاطع سال آینده اجرایی خواهد شد. 

امام با تأکید بر اینکه راه‌اندازی تقاطع  ۲ و ۳ مترو جزو اولویت کاری ما قرار دارد، خاطرنشان کرد: به احتمال زیاد این تقاطع در ضلع جنوب غربی تقاطع ولیعصر(عج) امام خمینی(ره) افتتاح خواهد شد و جزئیات این موضوع بستگی به این دارد که تملک دقیقاًکجا انجام گیرد. 

انتهای پیام/منبع: فارس

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب