۱۴:۵۷:۲۶ - شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در همایش هفته ملی کودک مطرح شد؛
به کودکان، به عنوان یک نماد بزرگ نگاه کنیم
به گزارش افق روز ، نماینده خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، اظهار کرد: رونمایی از تندیس شهید «محمد طاها اقدامی» شهید حادثه تروریستی ۳۱ شهریور سال گذشته، کار ابتکاری بسیار جالبی است، در واقع نماد یک کودک قهرمان را به نمایش گذاشتند. آیت اله محسن حیدری در همایش روز ملی کودک، با اشاره به این […]

به گزارش افق روز ، نماینده خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، اظهار کرد: رونمایی از تندیس شهید «محمد طاها اقدامی» شهید حادثه تروریستی ۳۱ شهریور سال گذشته، کار ابتکاری بسیار جالبی است، در واقع نماد یک کودک قهرمان را به نمایش گذاشتند.

آیت اله محسن حیدری در همایش روز ملی کودک، با اشاره به این امر که کودکان را نباید مورد تحقیر قرار داد و لازم است با زبان کودکی با آنها حرف زده شود، خاطر نشان کرد:باید دین ، اخلاق و تربیت را به کودکان مان یاد دهیم چون بدون علم و دانش نمی‌توان دین را حفظ کرد. باید به کودک به عنوان یک نماد بزرگ نگاه کرد و آینده او را در نظر گرفت، لذا لازم است با زبان خودش با او صحبت کرد.

وی ادامه داد: ابتکار عمل فراوان کانون پرورش فکری هم سیلاب و هم قبل از وقوع آن، در روستاها و مناطق حاشیه نشین از فعالیت های مثبت مدیریت کانون بود که جای بسی تقدیر و تشکر دارد که علاوه بر آن، افتتاحیه را از تهران به خوزستان آورده اند.

آیت الله محسن حیدری بیان داشت: صحبت استاندار که می گوید وحید کیانی، کانون را از زیر پونز درآورد، درست و قابل تایید است زیرا نتایج مثبت حضور درخشنده وی را مشاهده می کنیم.

وی افزود: رونمایی از تندیس شهید «محمد طاها اقدامی» شهید حادثه تروریستی ۳۱ شهریور سال گذشته، کار ابتکاری بسیار جالبی است، در واقع نماد یک کودک قهرمان را به نمایش گذاشتند.

نماینده خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به رفتار و برخورد اهل بیت علیهم السلام در مواجه با کودکان و اهمیت دادن به آنها، تصریح کرد: نباید کودکان را مورد مواخذه قرار داد چون آنها آینده سازان جامعه هستند. سیره اسلام و امامان (ع) بزرگ داشتن کودکان است و کودکان را نباید تحقیر کرد و کوچک شمرد.

آیت الله حیدری افزود: باید با زبان هنر و داستان ، فیلم ، نقاشی و سایر آثار هنری مفاهیم را به کودکان منتقل کرد. رهبران فکری و نخبگان جامعه از بین همین کودکان به وجود می آیند و هر جامعه ای قشر نخبه ای دارد که سرنوشت ساز است و دیگران به دنبال خود می کشانند و خواص جامعه از بین همین کودکان بیرون می آیند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب