۰:۲۶:۵۰ - چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تلاش می کنیم تا ظرفیت های استان را در حوزه ادبیات بومی تقویت کنیم
وحید کیانی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان با اشاره به برگزاری بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در خوزستان گفت: با برگزاری چنین رویدادهایی در تلاش هستیم تا ظرفیت های استان را در حوزه ادبیات بومی تقویت کنیم. به گزارش افق روز ، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان در مراسم افتتاحیه […]

وحید کیانی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان با اشاره به برگزاری بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در خوزستان گفت: با برگزاری چنین رویدادهایی در تلاش هستیم تا ظرفیت های استان را در حوزه ادبیات بومی تقویت کنیم.
به گزارش افق روز ، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان در مراسم افتتاحیه بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی خوزستان که ۹ و ۱۰ مهرماه ۱۳۹۸ در اهواز برگزار می شود، ضمن گرامی داشت ۱۰ مهرماه روز همبستگی با کودکان فلسطینی، اظهار کرد: وقتی از فرهنگ حرف میزنیم، از گستره و بستر بسیار وسیعی صحبن می کنیم که دارای شمول فراوانی از جمله توجه به مبانی هویتی و تاریخی مردمان و سرزمینی است که در آن زندگی می کنیم.
وی ادامه داد: قصه و قصه گویی که با آغاز خلقت آدمی شکل گرفته است یکی از این مبنا های مشترک میان جوامع و قومیت ها است که در این جشنواره به دنبال آن هستیم.
کیانی بیان کرد: امیدواریم استان خوزستان با وجود اقوام مختلف و ظرفیت های خوبی که در حوزه ادبیات بومی در اختیار دارد، بتواند این ظرفیت ها را بیش از پیش فعال کند و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان نیز با برگزاری چنین رویدادهایی در تلاش است تا ظرفیت های استان را در حوزه ادبیات بومی تقویت کند.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان ابزار امیدواری کرد: دامنه این برنامه ها به شهرستان ها، روستاها و همچنین مناطق عشایری استان نیز کشیده شود و بتوانیم چنین رویدادهایی را در گستره ای وسیع تر از گستره کنونی برگزار کنیم.
گفتنی است: مراسم افتتاحیه بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی خوزستان امروز ۹ مهرماه با حضور جمعی از مدیران استانی و شهری در اهواز برگزار شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب