۱۳:۵۹:۰۴ - شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیر کانون پرورش فکری کودکان خوزستان
جوامع سعادت مندند که کودکان خود را به هنر اجتماعی زیستن یاد دهند
به گزارش افق روز، وحید کیانی، مدیر کانون پرورش فکری کودکان خوزستان، در ادامه این همایش بیان کرد: کودک رفتار اجتماعی را به مثابه یک عمل اجتماعی یاد گرفته و به کار می بندد. وی ادامه داد: جوامع سعادت مندند که کودکان خود را به هنر اجتماعی زیستن یاد دهند، هفته ملی کودک پاسداشت سرزمینی […]

به گزارش افق روز، وحید کیانی، مدیر کانون پرورش فکری کودکان خوزستان، در ادامه این همایش بیان کرد: کودک رفتار اجتماعی را به مثابه یک عمل اجتماعی یاد گرفته و به کار می بندد.

وی ادامه داد: جوامع سعادت مندند که کودکان خود را به هنر اجتماعی زیستن یاد دهند،
هفته ملی کودک پاسداشت سرزمینی است که سرشار از حس کودکانی است که برای ساختن آینده در تلاشند.

کیانی ضمن اشاره به این موضوع که آیین افتتاحیه هفته ملی کودک برای اولین بار بعد از ۴۰ دهه در اهواز برگزار شد، بیان کرد: برای نخستین بار پرچم هفته ملی کودک در خوزستان به اهتزار درآمده است.

مدیر کانون پرورش فکری خوزستان با بیان اینکه ناوگان سیار، کودکان را تنها نمی گذارد و در جریان سیل این حرف عملی شد، تصریح کرد: خوزستان سرزمین عشق و دانایی است و این برنامه ها زمینه ساز آینده ای روشن برای آن و شعار “آینده را خواهیم ساخت” ارزشمند است.

وی یادآور شد: کانون پرورش فکری کودکان خوزستان با بهره گیری از ظرافت ها و ظرفیت ها رفتار متفاوتی با کودک از خود بروز داده است که گستردگی تلاش آنها تا دورترین روستاها و کم برخوردارترین مناطق نمود توسعه است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب