لزوم برطرف کردن موانع تولیدکنندگان ماسک استان/نقاهتگاه‌های خوزستان در دست بررسی است/۱۷۰ هزار ماسک در اختیار شرکت‌های پخش خوزستان قرار گرفت
حمایت از تولیدکنندگان داخلی برای حذف دلالان بازار محصولات نوردی
بررسی برنامه‌های پیشگیرانه شرکت‌های آبفا و شهرداری از آبگرفتگی ناشی از بارندگی در پاییز و زمستان امسال
غلامرضا بلوطی میرزا در پیامی روز خبرنگار را به جامعه رسانه خوزستان تبریک گفت
افزایش دما و بعضا رخداد دمای ۴۹ درجه و بالاتر دربرخی نقاط استان طی روزهای دو شنبه وسه شنبه (۱۳ و۱۴مردادماه ۹۹) ؛نوع مخاطره: استقرار توده هوای گرم و منطقه اثر:اغلب مناطق نیمه جنوبی و غربی استان
هشدار مدیریت بحران خوزستان نسبت به وقوع تندباد لحظه‌ای و طوفان تندری
استقبال پزشکان و مؤسسات درمانی خوزستان از طرح نسخه‌نویسی الکترونیک/۶۸ هزار نسخه به ثبت رسید
هشدار مدیریت بحران خوزستان در خصوص افزایش دماورطوبت
سازمان آب و برق مکلف به تخلیه زهکش WMD است/ضرورت نظارت فرمانداران بر الگوی کشت
طرح ۲۸ مخزن زمینه ساز رشد شرکت‌های E&P ایرانی است
۱۳:۴۱:۰۵ - چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون وزیر ارتباطات خبر داد:
دو برابر شدن ظرفیت زیرساخت های ارتباطی در ۴ مرز کشور/ تعرفه اپراتورهای ایرانی در کشور عراق کاهش یافت
​معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از دو برابر شدن ظرفیت زیرساخت های ارتباطی در ۴ مرز کشور خبر داد و گفت: تعرفه اپراتورهای ایرانی در کشور عراق ۵۰ درصد کاهش یافت. به گزارش افق روز به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان،  حسین […]


​معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از دو برابر شدن ظرفیت زیرساخت های ارتباطی در ۴ مرز کشور خبر داد و گفت: تعرفه اپراتورهای ایرانی در کشور عراق ۵۰ درصد کاهش یافت.

به گزارش افق روز به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان،  حسین فلاح جوشقانی در حاشیه بازدید از مرز شلمچه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به پیش بینی های انجام گرفته در بحث افزایش جمعیت زائران اربعین حسینی، تقریبا امسال در چهار پایانه مرزی خسروی، مهران، چذابه و شلمچه ظرفیت همه زیر ساخت های ارتباطی را تقریبا دو برابر کرده ایم.

وی افزود:  در پایانه مرزی شلمچه و چذابه، همه سایت های ارتباطی را که نسل دوم بودند، به نسل ۳ و ۴ ارتقا داده شدند. همچنین در این دو پایانه ۱۴ سایت سیار توسط دو اپراتور خدمت رسان، نصب و راه اندازی شده است.

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بیان کرد: در این زمینه ۱۳ سایت سیار در مرز مهران و ۵ سایت سیار نیز در مرز خسروی نصب و راه اندازی شده است.

فلاح جوشقانی گفت: با توجه به مشکلات سال گذشته در بحث قطعی فیبر، علاوه بر تقویت زیرساخت ها در بحث فیبر امسال یک مسیر جداگانه دیگر نیز در همه ترمینال های مرزی پیش بینی شده است تا به هر دلیل اگر فیبرها قطع شوند بتوانیم از مسیرهای جایگزین استفاده کنیم.

وی ادامه داد: یک مسیر پشتیبان رادیویی و همچنین یک مسیر ماهواره ای نیز در نظر گرفته شده است تا در شرایط ویژه اگکر با مشکلاتی در بحث قطعی مواجه شویم، بتوانیم ارتباط ماهواره ای خود را برقرار کنیم.

معاون وزیر ارتباطات اظهار کرد: در پایانه مرزی شلمچه با توجه به ظرفیت های در نظر گرفته شده، همزمان ۱۰ هزار مشترک می توانند از شبکه استفاده کنند. این ظرفیت در نظر گرفته شده یک ظرفیت بسیار خوب است و برای زائران مستقر در این مرز کافی خواهد داد.

فلاح جوشقانی اذعان کرد: در پایانه های مرزی بحث سرویس وای فای رایگان برای مشترکان در نظر گرفته شده است. در این زمینه وای فای رایگن در مرز مهران راه اندازی شده و ظرف مدت یک یا دو روز آینده در دیگر پایانه های مرزی نیز برای زائران اربعین راه اندازی خواهد شد.

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت:  تعرفه اپراتورهای ایرانی در کشور عراق با توجه به صحبت های انجام گرفته تا حدود ۵۰ درصد کاهش پیدا کرده است. در این زمینه تعرفه هایی با نرخ ۳هزار تومان در حال حاضر به حدود ۲ هزار تومان رسیده است. همچنین با صحبت هایی که با اپراتورهای عراقی انجام گرفته است، آن ها به ما اعلام کرده اند که ظرفیت های خود را در مقایسه با سال گذشته حدود ۲برابر کرده اند.

وی تصریح کرد: پوشش آنتن دهی همه جاده های منتهی به پایانه های مرزی در سراسر کشور کامل شده است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.​ 

بر چسب ها: ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب