۱۲:۵۴:۴۳ - سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرکل امور بانوان استانداری خوزستان: قصه‌گویی بر بسیاری از روش‌های تربیتی ارجحیت دارد
سیده فرانک موسوی مدیرکل امور بانوان استانداری خوزستان با بیان اینکه یکی از روش‌های درمان روان‌شناختی، قصه‌گویی است، معتقد است: قصه‌گویی بر بسیاری از روش‌های تربیتی ارجحیت دارد. به گزارش افق روز، این مدیرکل استانی در مراسم افتتاحیه مرحله استانی بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی خوزستان که امروز ۹ مهرماه در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: […]

سیده فرانک موسوی مدیرکل امور بانوان استانداری خوزستان با بیان اینکه یکی از روش‌های درمان روان‌شناختی، قصه‌گویی است، معتقد است: قصه‌گویی بر بسیاری از روش‌های تربیتی ارجحیت دارد.

به گزارش افق روز، این مدیرکل استانی در مراسم افتتاحیه مرحله استانی بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی خوزستان که امروز ۹ مهرماه در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: امروز بسیار خوشحال هستم که در این جشنواره حضور دارم. علت حضور من این است کودکان جز ارکان خانواده‌ها هستند و با توجه به حوزه‌ای که در اختیار دارم نیاز بود تا در این مراسم حضور پیدا کنم.

وی با بیان اینکه امیدوارم با برپایی چنین جشنواره‌های هنری و فرهنگی فضا برای آموزش کودکان فراهم شود، ادامه داد: امروز همه بزرگ‌ها باید به این فکر برسیم که در گذشته در کنار بزرگان قصه‌هایی را شنیده‌ایم و اکنون باید شرایطی فراهم شود تا این قصه‌ها را برای کودکان خود بازگو کنیم.

این مدیرکل با اشاره به اینکه قصه‌گویی در تربیت کودکان بسیار اثرگذار است و بسیاری از پیام‌ها را می‌توانیم به کمک آن به نسل‌های بعد منتقل کنیم، گفت: در این زمینه امیدواریم بتوانیم به پرورش و رشد عاطفی و اجتماعی بچه‌ها از طریق قصه‌گویی کمک کنیم و می‌توان گفت که قصه‌گویی شاید بر بسیاری از روش‌های تربیتی ارجحیت دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب