۱۳:۳۷:۱۹ - شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فاضل نظری در هفته ملی کودک مطرح کرد
کودک مصالح کشور برای ساخت آینده است
هفته ملی کودک برای نخستین بار در اهواز با حضور، مدیرعامل کانون پرورش فکری کشور، استاندار خوزستان و مدیر کانون پرورش فکری استان برگزار شد. به گزارش افق روز ، فاضل نظری مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان کشور، در همایش هفته ملی کودک، با انتقاد به شیوه مدیریتی مسئولان در حوزه کودک و‌ نوجوان، عنوان […]

هفته ملی کودک برای نخستین بار در اهواز با حضور، مدیرعامل کانون پرورش فکری کشور، استاندار خوزستان و مدیر کانون پرورش فکری استان برگزار شد.

به گزارش افق روز ، فاضل نظری مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان کشور، در همایش هفته ملی کودک، با انتقاد به شیوه مدیریتی مسئولان در حوزه کودک و‌ نوجوان، عنوان کرد: احساس می کنم همه مسئولین کشور باید به معقوله «آینده باید برای کودکان پاس شود» توجه کنند. شکل ادارات ما به گونه ای ست که به آینده کمتر توجه می دهند.

وی ادامه داد: آینده کجاست؟ آینده چیزی ست که جز مواجه با آن چاره ای نداریم؟ آیا تنها محکوم به پذیرش اتفاقات آن هستیم؟ خیر، لذا باید ببینیم چه آینده ای با چه مختصاتی نیاز داریم. برای ساختن آن منابع و مصالح نیاز داریم، بنابر این باید بپذیریم که کودکان منابع و‌مصالح ساخت آینده هستند.

نظری عنوان کرد: منابع زیرزمینی روزی تمام می شوند و در آخر بازم هم به منابع و نیروی انسانی نیاز داریم. امیدواری ما به آینده امیدواری به کودکان است.

وی بیان کرد: اگر به فکر کودکان هستیم باید آینده ای توام با شادی و امیدواری بسازیم، کودکان این چنینی بهتر از کودکان درس خوان هستند.

مدیرعامل کانون پرورش فکری کشور، خاطر نشان کرد: تغییر نگرش و تغییر نگاه لازم است که بهترین روش برای احقاق آن، تغییر نگاه خود ماست، کودکان باید اخلاق، محبت، از خودگذشتگی، کارگروهی را تمرین کنند و نه تنها فکر و اهتمام به تحصیل و دانشگاه، کسی باید باشد تا این نظم را بر هم بریزد.

فاضل نظری با بیان اینکه آینده جایی نیست که نتوانیم در آن تغییری ایجاد کنیم، عنوان کرد: کودکان امروز باید صبر و‌ چشم‌ پوشی را یاد بگیرند و مانند هم نسل های ما بر سر یک تصادف، مشاجره راه نیاندازند. باید یادبگیرند موفقیت عمومی بهتر از موفقیت فردی ست.

وی در پایان صحبت های خود یاد آور شد: هفته کودک تلنگری به بزرگسالان است، آن ها باید تفکری برای آینده و تغییر نگرش داشته باشند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب