۱۴:۵۸:۵۱ - شنبه ۷ دی ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کودکان و نوجوانان خوزستانی عضو کانون سفیر فناوری می‌شوند
کودکان و نوجوانان عضو مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان در قالب یک تفاهم‌نامه همکاری، سفیر فناوری می‌شوند. به گزارش افق روز به نقل از روابط عمومی کانون خوزستان، با امضا تفاهم‌نامه همکاری فی‌مابین کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و پارک علم و فناوری خوزستان کودکان و نوجوانان عضو مراکز […]


کودکان و نوجوانان عضو مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان در قالب یک تفاهم‌نامه همکاری، سفیر فناوری می‌شوند.
به گزارش افق روز به نقل از روابط عمومی کانون خوزستان، با امضا تفاهم‌نامه همکاری فی‌مابین کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و پارک علم و فناوری خوزستان کودکان و نوجوانان عضو مراکز فرهنگی هنری کانون در راستای کمک به رشد فرهنگ کارآفرینی سفیر فناوری می‌شوند.
وحید کیانی مدیرکل کانون خوزستان در آیین امضا این تفاهم‌نامه که با حضور ایرج کاظمی نژاد رئیس پارک علم و فناوری استان در اهواز انجام شد؛ گفت: این تفاهم‌نامه در راستای گسترش همکاری‌های مشترک و کمک به رشد فرهنگ کارآفرینی در بین کودکان و نوجوانان و استفاده از ظرفیت‌های علمی و اجرایی شرکت‌های فناور در این زمینه صورت گرفت.
وی استفاده از ظرفیت‌های موجود ازجمله توان علمی و اجرایی شرکت‌های فناور جهت کمک به رشد فرهنگ کارآفرینی و توسعه فناوری بین کودکان و نوجوانان استان خوزستان موضوع این تفاهم‌نامه عنوان کرد و افزود: ما با امضا این تفاهم‌نامه به دنبال پرورش تفکر و خلاقیت در کودکان و نوجوانان هستیم و تلاش می‌کنیم تا ضمن پرورش کودکان پرسشگر و دارای تفکر انتقادی با نهادینه کردن فرهنگ خلاقیت و نوآوری و به‌کارگیری آن در تربیت کودکان و نوجوانان به‌عنوان سفیران فناوری به تربیت نیروی انسانی متخصص و توانمندسازی شده به پردازیم و بستر را برای برداشتن گام‌های نخستین توسط کودکان و نوجوانان در این راه را هموار کنیم.
کیانی کمک به حل مسائل و چالش‌های حوزه‌ی فرهنگی و اجتماعی از طریق بهره‌مندی از توان نخبگان، متخصصین و فناوران این حوزه را دیگر اهداف این همکاری متقابل برشمرد و یادآور شد: در راستای این تفاهم‌نامه همکاری‌های آموزشی برای ارتقا علمی کارشناسان انجام خواهد شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب