3:52:42 - جمعه 24 ژانویه 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازیکن آمریکایی صنعت آویژه صنعت: مشهد خانه دوم من است/ سالیان سال می‌توانم در ایران زندگی کنم
به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، هفته‌های گذشته با توجه به شرایط رخ داده در کشور، حاشیه‌های مختلفی پیرامون ورزش ایران رخ داد که از جمله آن‌ها می‌توان به‌میزبانی باشگاه‌های ایرانی در جام باشگاه‌های آسیا اشاره کرد. با توجه به حضور فعال تیم‌های مشهدی در لیگ‌های برتر فوتبال و بسکتبال این تیم‌ها نیز دارای بازیکنان […]


به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، هفته‌های گذشته با توجه به شرایط رخ داده در کشور، حاشیه‌های مختلفی پیرامون ورزش ایران رخ داد که از جمله آن‌ها می‌توان به‌میزبانی باشگاه‌های ایرانی در جام باشگاه‌های آسیا اشاره کرد.

با توجه به حضور فعال تیم‌های مشهدی در لیگ‌های برتر فوتبال و بسکتبال این تیم‌ها نیز دارای بازیکنان و مربیان خارجی هستند که از این بین باشگاه آویژه صنعت در لیگ برتر بسکتبال دارای یک بازیکن آمریکایی و سرمربی صربستانی است.

بحث امنیت ایران و سطح لیگ برتر بسکتبال ایران با توجه به اینکه کورین هنری و سرجان ایوانوویچ ماه‌های متعددی را در کشورمان مهمان هستند دستاویز خوبی بود تا مصاحبه‌ای را با این دو تن داشته باشیم.

بسکتبالیست آمریکایی تیم آویژه صنعت در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس اظهار کرد: از اینکه در ایرانم بسیار خوشحال هستم و در اینجا ۱۰۰ درصد احساس آرامش می‌کنم.

کورین هنری این  با بیان اینکه فضا در ایران چیزی که در رسانه‌ها تبلیغ می‌کنند، نیست؛ اظهار کرد: تیم برای من مانند خانواده شده و من به‌راحتی می‌توانم چندین سال در این کشور زندگی کنم.

وی در خصوص سطح لیگ بسکتبال ایران افزود: من در کشورهای مختلفی بازی کرده‌ام، هر کشوری شرایط خاص خودش را دارد اما سطح لیگ ایران بسیار بالا است.

این بسکتبالیست آمریکایی تیم آویژه صنعت با اشاره به اینکه فشار بازی‌ها موضوعی بسیار عادی است، تصریح کرد: این موضوع می‌تواند به تیم ملی و بازیکنان علاقه‌مند به پوشیدن پیراهن تیم ملی کمک شایانی کند.

هنری بیان کرد: اگر پیشنهاد قابل قبولی برسد در خصوص زندگی در ایران برای سال‌های آینده هیچ مشکلی ندارم.

مشهد خانه دوم من است

سرمربی صربستانی آویژه صنعت نیز در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی فارس در خصوص شرایط زندگی در ایران، گفت: ایران صددرصد امنیت دارد و من احساس می‌کنم، مشهد خانه دوم من است.

سرجان ایوانوویچ اظهار کرد: مطالب بسیار زیادی برخلاف امنیت ایران در فضای مجازی دیده‌ام، اما با دوستان خود که در فضای مجازی صحبت می‌کنم به این موضوع اشاره می‌کنم که هیچ کدام از تصاویری که آمریکا از ایران نشان می‌دهد، حقیقت ندارد.

وی افزود: رقابت‌ها در این سال‌ها بسیار نزدیک شده و هر بازی شرایط خاص خود را دارو که این نشان از سطح بالای لیگ بسکتبال ایران دارد.

سرمربی صربستانی آویژه صنعت با اشاره به اینکه در حال حاضر فقط به این فصل فکر می‌کند، یادآور شد: اگر فصل آینده پیشنهادی برسد روی آن فکر خواهم کرد.

انتهای پیام/ ۷۰۰۷۰منبع: فارس

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب