۲۲:۱۰:۵۵ - شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزیدگان دومین سوگواره مطبوعاتی اربعین حسینی خوزستان معرفی شدند
آیین اختتامیه دومین سوگواره مطبوعاتی اربعین حسینی خوزستان شامگاه شنبه با حضور جمعی از مسئولان استان در حاشیه نمایشگاه کتاب اهواز برگزار و برگزیدگان این سوگواره معرفی شدند .

آیین اختتامیه دومین سوگواره مطبوعاتی اربعین حسینی خوزستان شامگاه شنبه با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد ، مشاور هنری استاندار خوزستان ، جمعی از مسئولان خانه مطبوعات و رسانه های استان در آخرین روز از نمایشگاه کتاب در اهواز برگزار شد و برگزیدگان این سوگواره در بخش های مختلف معرفی شدند.

این سوگواره در چهار بخش تیتر، خبر، گزارش خبری و عکس با موضوعات اربعین و نماز، اربعین و اتحاد اقوام استان، اربعین و اتحاد و وحدت مردم ایران و عراق برگزار شد که ۸۴ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.

در بخش تیتر محمدعلی بهوندی از خبرگزاری قدس آنلاین رتبه اول، سیده فاطمه هلالات از خبرگزاری مهر رتبه دوم و کوثر کریمی از خبرگزاری مهر رتبه سوم را کسب کردند.

همچنین  در بخش خبر مریم کروشاوی از خبرگزاری قدس آنلاین مقام اول ، محمد رضا خبازان از ایرنا مقام دوم و محمدرضا بنوره نیز از این خبرگزاری به مقام سوم دست یافت.

در بخش گزارش نیز شهرزاد امیری از پایگاه خبری نبض شهر و ثریا زندیار از روزنامه روزان به ترتیب مقام های اول و دوم این بخش را کسب کردند و مقام سوم نیز به صورت مشترک به حسین اسکندری از روزنامه فرهنگ جنوب و عاطفه اسماعیلی منش از خبرگزاری فارس رسید.

در بخش عکس این جشنواره کوروش صالحی از نشریه بامداد زاگرس، محمد آهنگر از خبرگزاری روضه نیوز  و مرتضی جعفری از خبرگزاری تابناک نیز شایسته تقدیر شدند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب