10:58:53 - جمعه 24 ژانویه 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زمان ثبت‌نام ناشران برای حضور در نمایشگاه کتاب اعلام شد
سید رفیع جواهری مدیرکمیته ناشران داخلی نمایشگاه کتاب تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس اظهار داشت: آئین نامه‌‌ها و ضوابط حضور ناشران داخلی، ناشران خارجی، بخش بین‌الملل و آئین‌نامه و دستورالعمل هیأت رسیدگی به تخلّفات ناشران از سوی رئیس نمایشگاه کتاب ابلاغ شد. مدیرکمیته ناشران داخلی نمایشگاه کتاب تهران گفت: هفته […]


سید رفیع جواهری مدیرکمیته ناشران داخلی نمایشگاه کتاب تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس اظهار داشت: آئین نامه‌‌ها و ضوابط حضور ناشران داخلی، ناشران خارجی، بخش بین‌الملل و آئین‌نامه و دستورالعمل هیأت رسیدگی به تخلّفات ناشران از سوی رئیس نمایشگاه کتاب ابلاغ شد.

مدیرکمیته ناشران داخلی نمایشگاه کتاب تهران گفت: هفته گذشته به ناشران توصیه کرده بودیم، اطلاعات خود را در سامانه خانه کتاب بروز کنید، چرا که ما اطلاعات خانه کتاب را تا پایان روز ثبت‌نام می‌پذیریم و پس از آن ادله هیچ ناشری قابل قبول نیست. پس بهتر است ناشران طی روزهای آتی اطلاعاتشان را در این سامانه بروز کنند.

در این دوره از نمایشگاه کتاب مصلای امام خمینی (ره) میزبان این رویداد خواهد بود و طبق وعده مدیرعامل مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی تمامی بخش‌های نمایشگاه کتاب اعم از داخلی،‌خارجی و کودک در فضای مسقف برپا خواهند شد. اما باید دید این وعده مسئولان چقدر اجرایی می‌شود!

به گزارش فارس سی‌وسومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۲۶ فروردین تا ۵ اردیبهشت سال ۹۹ برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/منبع: فارس

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب