۱۲:۵۵:۳۷ - سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهید حاج قاسم سلیمانی مدافع حریم و حرم بود
به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، حجت‌الاسلام جعفر توحیدی ظهر امروز در مراسم پاسداشت مقام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در خلخال اظهار کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی مدافع حریم کشور و حرم اهل بیت بود. وی افزود: شهید سلیمانی از آن رو مدافع حریم بود که خاک کشور، انقلاب، نظام، رهبر و ملت ایران […]


به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، حجت‌الاسلام جعفر توحیدی ظهر امروز در مراسم پاسداشت مقام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در خلخال اظهار کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی مدافع حریم کشور و حرم اهل بیت بود.

وی افزود: شهید سلیمانی از آن رو مدافع حریم بود که خاک کشور، انقلاب، نظام، رهبر و ملت ایران برایش عزیز و مهم بود و از آن روز مدافع حریم بود که غیرت اسلامی داشت و از حرم اهل بیت پیامبر در سوریه و عراق دفاع کرد.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه خلخال تصریح کرد: یاور روح‌الله شدن، همراه امام خامنه‌ای ماندن و فدایی انقلاب شدن اصلی‌ترین ویژگی شهید سلیمانی بود که این درس را به تمام همرزمانش نیز آموخت و شهدایی همچون شهید محسن حججی‌ها پا به عرصه ایثار گذاشتند.

وی ادامه داد: حاج قاسم سلیمانی سرداری بود که پیام انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره)، همچون حمایت از مظلومین و استکبارستیزی را به جهانیان ابلاغ کرد و در این راه لحظه‌ای از مقاومت دریغ نکرده و تا پای جان ایستاد و قدرت‌های عظیم دنیا از درک قدرت معنوی این سردار رشید اسلام ناتوان بودند.

توحیدی بیان کرد: سردار سلیمانی فرماندهی بود که پیشرو تمام نیروهای مقاومت بوده و ترسی از حضور در خط مقدم نداشت.

وی خطاب به جوانان انقلابی خلخال گفت: اگر هر جوان تنها یک ویژگی سردار را سرلوحه خود قرار دهد صدها قاسم سلیمانی دیگر به‌وجود می‌آید و دشمن راه به جایی نخواهد برد.

انتهای پیام/۳۴۶۳/۶۳۱منبع: فارس

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب