1:51:19 - جمعه 24 ژانویه 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فضای مجازی درصدد تخریب دستاورد‌های انقلاب است
به گزارش خبرگزاری فارس ازشیراز، عنایت الله رحیمی در گردهمایی و تجلیل از فرماندهان تخریب چی ۸ سال دفاع مقدس نیروی مسلح استان‌های فارس و بوشهر، اظهار داشت: با تکیه بر توانمندی‌های داخلی به ویژه جوانان گردنه خطرناکی که دشمن به وجود آورده  را پشت سرگذاشته تا به اهداف انقلابی اسلامی به دست بیاوریم. استاندار […]


به گزارش خبرگزاری فارس ازشیراز، عنایت الله رحیمی در گردهمایی و تجلیل از فرماندهان تخریب چی ۸ سال دفاع مقدس نیروی مسلح استان‌های فارس و بوشهر، اظهار داشت: با تکیه بر توانمندی‌های داخلی به ویژه جوانان گردنه خطرناکی که دشمن به وجود آورده  را پشت سرگذاشته تا به اهداف انقلابی اسلامی به دست بیاوریم.

استاندار فارس یادآورشد: کشور با مصائب، مشکل و معضل بسیاری روبه‌رو بوده نشان می‌دهد، جنگی که با آن در گیرهستیم از جنگ سخت پیچیده‌تر شده چراکه  دشمن امروزه سفره‌های مردم را نشانه گرفته است.  

رحیمی تصریح کرد: به این موضوع معتقد هستیم با مقاومت و ایستادگی می توانیم  استکبار را در تمامی جبهه‌ها شکست دهیم چراکه صاحبان اصلی نظام اسلامی رزمندگان ۸ سال دوران دفاع مقدس و نیز خانواده شهداء هستند.

فارس۴۰۰ شهید تخریب چی تقدیم انقلاب اسلامی کرده است

فرمانده پیشین لشکر ۱۹ فجر در دوران دفاع مقدس نیز گفت: استان فارس با ۴۰۰ شهید تخریب چی که از این تعداد ۲۱ فرمانده در جنگ تحمیلی تقدیم انقلاب اسلامی کرده است امروزه این استان از جایگاه ویژه ای قرار دارد.

سردار محمد نبی رودکی در مورد رشادت‌های، سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی اظهارداشت: مقابله با اشرارتوزیع کننده مواد مخدر، حضور درجنگ تحمیلی، سرنگونی داعش و کمک به مسلمانان سوریه، یمن، عراق و لبنان از جمله رشادت های شهید سلیمانی است این تلاش ها نام او را ستودنی کرده است.

فرمانده پیشین لشکر ۱۹ فجر در ادامه به موضوع حضور حداکثری اقشار مختلف جامعه در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری  اشاره داشت وافزود: شرکت در انتخابات علاوه بر وظیفه شرعی می باشد بلکه با حضور خود، اقتدار نظام اسلامی را به دنیا  نشان می‌دهیم.

انتهای پیام/منبع: فارس

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب